Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Zrównoważony rozwój

Jako jeden z największych na świecie zintegrowanych producentów opakowań papierowych podjęliśmy zobowiązanie zarządzania naszą działalnością w sposób nienaruszający równowagi ekologicznej.

Odnosi się to do naszych interesariuszy do których należą nasi klienci, pracownicy, lokalne społeczności, z którymi mamy zaszczyt prowadzić działalność, inwestorzy, dostawcy i pozostali udziałowcy.

Wizja zrównoważonego rozwoju

Zrównoważony rozwój wymaga klarownego zobowiązania do budowania bezpiecznej przyszłości dla nas w oparciu o trzy ważne zasady:

  • Ochronę srodowiska
  • Korzystny rozwój spoleczny
  • Tworzenie wartoci ekonomicznych
Dowiedz się więcej

Najnowsze wiadomości

Dowiedz się więcej