Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

​Zrównoważony rozwój

Raport Zrównoważonego Rozwoju

Smurfit Kappa świętuje dziesiątą rocznicę wdrożenia programu zrównoważonego rozwoju publikując kolejny raport, który pokazuje osiągniecia w pięciu priorytetowych obszarach (Las, Zmiany klimatyczne, Woda, Odpady i Ludzie).

Pobierz raport

Kontrola pochodzenia produktu

Dzięki certyfikacji pochodzenia produktu uzyskujemy gwarancję odpowiedzialnego zarządzania źródłami pochodzenia surowca. Zobacz co kontrola pochodzenia produktu wnosi do Twojego biznesu.

Dowiedz się więcej

​Odkryj Smurfit Kappa

Open the Future

Zobacz nasze filmy na temat innowacyjności i współpracy, aby przekonać sie jak nasze rozwiązania opakowaniowe moga wpłynać na rozwój Twojego biznesu

Odwiedź openthefuture.pl

SupplySmart

Linia pakująca w firmie Bike Fun International działa dwa razy szybciej, za połowę kosztów - dzięki optymalizacji  rozwiązania opakowaniowego, które opracowaliśmy korzystając z SupplySmart.

Case study

Zrównoważony rozwój

W Smurfit Kappa zrównoważony rozwój widoczny jest w każdym aspekcie naszej działalności. Przeczytaj o tym, jak osiągneliśmy cel obniżenia wskaźnika ChZT trzy lata wcześniej.

Dowiedz się więcej

Kariera

Kimkolwiek jesteś: studentem,absolwentem czy profesjonalistą, poszerzaj swoje horyzonty oraz rozwiń karierę z nami

Dowiedz się więcej

​Najnowsze informacje

;