Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Siedem projektów opakowań firmy Smurfit Kappa wyróżnionych nagrodą WorldStar

9 grudzień 2015

Po raz kolejny firma Smurfit Kappa została wyróżniona siedmioma nagrodami WorldStar za swoje innowacyjne projekty opakowań. Jest to wspólne święto firmy Smurfit Kappa i jej cenionych klientów, takich jak Mars, PepsiCo, O. Kavli i Unilever.

Siedem nagród zdobytych przez projektantów Smurfit Kappa z Austrii, Niemiec, Szwecji i Wielkiej Brytanii potwierdza sukces firmy osiągnięty dzięki współpracy w zakresie innowacyjności opakowań, zapewniającej klientom prawdziwą wartość i sukces w działalności komercyjnej na rynku. Wygrana w wielu branżach, w tym w branży FMCG, żywności, transportu i elektroniki, świadczy o szerokiej wiedzy eksperckiej firmy oraz jej globalnym zasięgu.

 

 

 

Rozwiązania Smurfit Kappa dla firmy PepsiCo, w tym nowa, kultowa grafika wspólnej koncepcji stworzonej dla marki Walkers, oraz grafika inspirowana Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej dla marki Doritos, zdobyły nagrodę za innowacyjne, efektowne projekty, zachęcające klientów do zakupu tych produktów. Pomysłowe opakowania promocyjne marki Galaxy, stworzone dla punktów sprzedaży, zdobyły nagrodę za możliwość ich pionowego ustawienia z widoczną nazwą produktu, zarówno w transporcie, jak i w sklepie, natomiast tacki z tektury falistej dla marki Pot Noodle firmy Unilever zostały nagrodzone za to, że są przyjazne środowisku oraz za ich wartość logistyczną i komercyjną. 

Roberto Villaquiran, Dyrektor Generalny Smurfit Kappa Europa, mówi: „Nagroda WorldStar Światowej Organizacji Opakowań jest wybitnym osiągnięciem w zakresie siedmiu projektów autorstwa naszej firmy. To światowe wyróżnienie jest zaszczytem dla naszych europejskich zespołów projektantów. Szczególne gratulacje należą się zespołowi brytyjskiemu, który zdobył aż cztery nagrody.

WorldStar Award to prestiżowy międzynarodowy konkurs opakowań, w którym uwidacznia się ciągły postęp w projektowaniu opakowań i technologii. Konkurs odbył się w październiku w Bombaju, gdzie przedstawiciele 17 stowarzyszeń opakowaniowych oraz członkowie Światowej Organizacji Opakowań oceniali 293 projekty opakowań z 35 krajów. Nagrody przyznano w oparciu o konsensus jurorów opakowaniom najlepszym w swojej kategorii i na rynku oraz najlepszym w swojej klasie pod względem wykonania i innowacyjności w porównaniu z innymi. 

 

Kliknij tutaj aby odwiedzić naszą mikrostronę Open the future i zobaczyć jak nasi klienci współpracują z nami rozwijając swój biznes.

Siedem projektów opakowań firmy Smurfit Kappa wyróżnionych nagrodą WorldStar