Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Vitop Original zachowuje pozycje lidera

​23 Sierpień 2013

Najbardziej lubiany przez koneserów wina kran teraz odznaczony specjalnym znakiem jakości.

Vitop Original® jest kranem najczęściej stosowanym przez producentów wina w opakowaniach typu Bag-in-Box® (czyli worek w kartonie). Sukces wynika  z łatwości w obsłudze - wystarczy nacisnąć na jedno lub dwa skrzydełka, by popłynął płyn.

Jednakże główną przyczyną czołowej pozycji Vitop jest wyjątkowość rozwiązania i utrzymywanie najwyższej jakości, znanej na całym świecie. „Zerowy wskaźnik nieszczelności” (wynoszący < 0,000003% od chwili wprowadzenia na rynek !) to cecha tego rozwiązania, której zazdrości nam nasza konkurencja! Podczas procesu produkcji wykonywany jest test szczelności przy ciśnieniu 0,4 bara, a okresowo sprawdzanych jest ponad 60 punktów kontroli jakości. Dodatkowe pomiary potwierdzają także wyjątkową szczelność bariery tlenowej.

Nowe, wysokiej jakości szczelne zamknięcie Vitop Original® pozwala wielbicielom wina raczyć się ich ulubionym trunkiem zgodnie z najwyższymi standardami !

Vitop Original zachowuje pozycje lidera