Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Firma Smurfit Kappa otrzymała nagrodę od firmy Nestlé za współpracę mającą na celu optymalizację procesów pakowania i łańcucha dostaw

​ 15 Luty 2018


Firma Smurfit Kappa otrzymała nagrodę od firmy Nestlé za innowacyjną współpracę mającą na celu optymalizację procesów pakowania i łańcucha dostaw.

Smurfit Kappa prowadzi działania wspierające program Virtuous Circle spółki Nestlé, którego celem jest zwiększanie wydajności dzięki wprowadzanym innowacjom i zrównoważonym rozwiązaniom w biznesie. Nagroda dotyczy wspólnej współpracy Smurfit Kappa i Nestlé w zakresie portfela produktów zbożowych spółki.

Wykorzystując doświadczenie zebrane w ramach usługi SupplySmart, firma Smurfit Kappa rozpoczęła ambitny i wszechstronny projekt mający na celu określenie redukcji kosztów i minimalizację ilości odpadów.

Niektóre z wprowadzonych ulepszeń obejmowały zmianę materiałów opakowaniowych, usprawnienie logistyki i zwiększenie wydajności procesu odbioru towarów. Stała współpraca między Smurfit Kappa i Nestlé Cereal Partners pozwoliła jak dotąd uzyskać znaczne oszczędności.

Podczas ceremonii rozdania nagród Nestlé UK and Ireland Supplier Awards, która odbyła się w Londynie na początku bieżącego miesiąca, firma Smurfit Kappa zyskała uznanie jurorów za "podejście nastawione na współpracę w zakresie współdziałania z Cereal Partners w ramach inicjatywy End-to-End Walk".

Komentując przyznanie nagrody, Clive Bowers, dyrektor generalny Smurfit Kappa UK, powiedział: "Nestlé jest cenionym klientem, dlatego z wielką radością przyjęliśmy to wyróżnienie. Nagroda jest kolejnym przykładem tego, że ścisła współpraca i prawdziwe zrozumienie wszystkich aspektów działalności klienta może prowadzić do owocnego partnerstwa. "

 PhotoGuys.JPG
: Will Greenwood (English Rugby Star), Daniel Shepherd, Gharry Eccles (Nestlé Cereal Partners), Mark Durden Smith (TV star): Will Greenwood (English Rugby Star), Daniel Shepherd, Gharry Eccles (Nestlé Cereal Partners), Mark Durden Smith (TV star)

Firma Smurfit Kappa otrzymała nagrodę od firmy Nestlé za współpracę mającą na celu optymalizację procesów pakowania i łańcucha dostaw