Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa została wyróżniona za znakomite wyniki w marketingu detalicznym dwoma nagrodami POPAI awards.

​29 lipca 2016 


Smurfit Kappa Zedek została wyróżniona za kreatywność i innowacyjność w marketingu detalicznym oraz za standy reklamowe w punkcie zakupu, poprzez przyznanie dwóch nagród POPAI awards.

Nagrody POPAI awards pokazują najlepsze praktyki w marketingu detalicznym na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Spektakularna ceremonia wręczenie nagród odbyła się w Düsseldorfie.

W tym roku, we wszystkich kategoriach wzięło udział ponad 60 uczestników, a ci którzy byli nominowani  do nagrody,  uczestniczyli również w EuroCIS 2016 - wiodących targach technik detalicznych i byli oceniani przez prestiżowe jury.

Imponujące standy wyprodukowane dla marki Skyy Vodka, firmy Campari zdobyły nagrodę w kategorii ‘Beverage and Tobacco’. Opakowania te także były zoptymalizowane dla bezpiecznego transportu. Raport jury głosił „To sensacyjny stand będący rozwiązaniem bardzo kreatywnym i praktycznym dla obsługi punktówsprzedaży”.

Przyznanie nagrody za standy dla marki Visapure, firmy Philips, w kategorii  ‘Beauty and Fragrance’ jury skomentowało: „Standy Visapure o najwyższej jakości i liniach organicznych robią wrażenie. Projektantom Smurfit Kappa Zedek udało się stworzyć wyjątkowy projekt z tektury falistej, który spełnia wszystkie wymagane kryteria."


Sascha Ohlow, Sales Manager  Smurfit Kappa w Niemczech  powiedział: "Zwrot inwestycji pochodzących ze standów to jeden z kluczowych parametrów wykorzystywanych przez naszych klientów dla oceny skuteczności kampanii. Wymierny sukces obu projektów został potwierdzony przez opinię niezależnego jury"
Erik Bunge, CEO Smurfit Kappa Benelux dodał: "Kolejny raz Smurfit Kappa udowodniła nieustanne dążenie do rozwoju w zakresie innowacji. Specjalizujemy się w opracowywaniu projektów zwiększajacych motywacje komsumenta do zakupu. Każdego dnia odkrywamy i badamy co podoba się konsumentom, aby pomóc klientom sprzedać ich produkty.

Smurfit Kappa została wyróżniona za znakomite wyniki w marketingu detalicznym dwoma nagrodami POPAI awards.