Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa otrzymuje od Nestlé nagrodę dla najlepszego europejskiego dostawcy

 27 Lipiec 2015  


Po raz drugi w ciągu minionych tygodni firma Smurfit Kappa otrzymała od Nestlé, światowego lidera w dziedzinie produktów spożywczych, zdrowotnych i pielęgnacyjnych, prestiżową nagrodę dla najlepszego dostawcy.

W uznaniu za wszechstronną doskonałość firma Smurfit Kappa została wybrana najlepszym europejskim dostawcą roku (European Supplier of the Year) spośród wszystkich europejskich dostawców opakowań z tektury falistej firmy Nestlé.  Wyróżnienie to zostało przyznane niedługo po otrzymaniu nagrody Nestlé European Innovation Recognition Award za wyjątkowo innowacyjne projekty. 

Nagroda dla dostawcy roku (Supplier of the Year) jest wyróżnieniem, o które najbardziej zabiegają europejscy dostawcy opakowań firmy Nestlé. Stanowi ona ocenę doskonałości operacyjnej w sześciu kategoriach: innowacje i odnawianie, jakość, rozwiązania techniczne, relacje biznesowe, ekonomiczność i logistyka. Dostawcy są oceniani z uwzględnieniem specyfiki rynku, na którym działają, a nagroda jest przyznawana dostawcy, który po rozważeniu wszystkich kryteriów wyróżnił się jako najlepszy w Europie.

Otrzymanie nagrody stanowi efekt strategicznego, nastawionego na współpracę partnerstwa biznesowego między dwiema firmami, prowadzącego do osiągnięcia wymiernych korzyści w obrębie całego łańcucha dostaw firmy Nestlé, który obejmuje wiele kategorii produktów – od kawy do pokarmu dla zwierząt.

Stephen McAneny, wiceprezes ds. sprzedaży w firmie Smurfit Kappa: 

„Z niezwykłą przyjemnością przyjmujemy wyróżnienie od firmy Nestlé, szczególnie zważywszy na fakt, że zostaliśmy uznani za najlepszego dostawcę opakowań z tektury falistej w Europie.  W ramach wdrażania naszej nowej, ukierunkowanej na wszystkich klientów strategii Open the future nawiązaliśmy w pełni partnerską współpracę z firmą Nestlé, aby zapewnić innowacyjne rozwiązania na każdym etapie łańcucha dostaw.  W związku z tym otrzymanie wyróżnienia we wszystkich kategoriach, od innowacji do logistyki, jest wyjątkowo satysfakcjonujące.  Z entuzjazmem czekamy na dalszą współpracę i stworzenie dla Nestlé oraz jej marek nowych rozwiązań w nadchodzącym roku”.

 

Kliknij tutaj, aby odwiedzić naszą mikrostronę Open the future i zobaczyć jak nasi klienci współpracują z nami rozwijając swój biznes.

Smurfit Kappa otrzymuje od Nestlé nagrodę dla najlepszego europejskiego dostawcy