Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa znowu otrzymała główną nagrodę European Innovation Recognition Award od Nestlé

​1 sierpień 2016 


Już drugi rok z rzędu, Smurfit Kappa otrzymała nagrodę European Innovation Recognition Award za wybitne propozycje innowacji Nestlé w kategorii Fibre Packaging Categories. 

Nagroda jest przyznawana za wyjątkowe propozycje innowacji na terenie całej Europy, które są oceniane przez interesariuszy Nestlé w oparciu o szereg rozwiązań podkreślających innowacyjność, kreatywność i praktyczność.

W ciągu 2015 roku, Smurfit Kappa zaoferowała siedem innowacyjnych koncepcji docenionych przez Nestlé. Koncepcje te obejmowały szeroki zakres rozwiązań opakowaniowych zaczynając od opakowań gotowych na półkę (shelf-ready packaging) do standów dla punktów sprzedaży i linii maszyn pakujących. Zwycięską koncepcję uznaną przez  Nestlé za najbardziej udaną była koncepcja Easy Erect Display. Takie standy są dostarczane płasko i mogą być rozłożone w sklepie w ciągu trzech sekund bez przeprowadzenia szkoleń dla pracowników.   

Mike Drummond, VP  Pan European Sales Smurfit Kappa w Europie, mówi: „ Bycie uznanym przez Nestlé  za nasze podejście do innowacji w dwóch kolejnych latach to wybitne osiągnięcie, z którego jesteśmy bardzo dumni. Nagroda kolejny raz podkreśla naszą strategię ‘Open the future’, gdzie współpraca z naszymi klientami oparta na dzieleniu się wiedzą, dostarczaniu prawdziwych innowacji i dbałości o doskonałość operacyjną. To osiągnięcie jest potwierdzeniem profesjonalizmu naszych projektantów i ekspertów w obszarze sieci handlowych, którzy pracują wspólnie z zespołem  Nestlé,  i którzy z kolei są nieustannie otwarci na nowe myślenie, pomysły i innowacje."

 

Stephane Coureau z Nestlé komentuje: “ Ta nagroda to zasłużone uznanie za nieustającą energię Smurfit Kappa w proponowaniu innowacyjnych rozwiązań dla Nestlé."

 

 

Smurfit Kappa znowu otrzymała główną nagrodę European Innovation Recognition Award od Nestlé