Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa Polska triumfuje wśród laureatów ogólnoświatowego konkursu Red Dot

​7 listopad 2016 


Smurfit Kappa Polska pokonała konkurentów zdobywając dwie nagrody w najbardziej prestiżowym i cenionym na całym świecie konkursie Red Dot Award w kategorii "Communication Design".  

Wśród niemal 17 000 zgłoszeń z 46 państw, projekty Smurfit Kappa wyróżniały się innowacyjnym i zarazem przełomowym wzornictwem. Wśród poprzednich zwycięzców znajdowały się takie marki jak Apple, Samsung czy Phillips.

Zespół Smurfit Kappa Polska z myślą o miłośnikach zwierząt domowych stworzył opakowanie do transportu dla kotów. Projekt FILEMON – to rozwiązanie tanie i wygodne. Może służyć zarówno jako produkt wielokrotnego użytku dla osób prywatnych, jak i za jednorazowe rozwiązanie w lecznicach i schroniskach dla zwierząt. Transporter to także rozwiązanie przyjazne środowisku. Wykonany z szarej tektury z delikatnym, czarnym nadrukiem jest łatwy i bezpieczny w utylizacji. 

 Drugim zwycięzcą z Polski był "SoFruBox®". Jest to system opakowań opracowany wspólnie z firmą SoFruPak® pozwalający na bezpieczny i ekonomiczny transport owoców z gospodarstw rolnych do punktu sprzedaży. Rozwiązanie to spełnia oczekiwania logistyczne, technologiczne oraz wizualno-reklamowe. Estetyczna wizualnie prezentacja owoców zachęca konsumenta do kupna, a producentom umożliwia budowanie wizerunku swojej marki i wyróżnienie się na rynku owocowym.

 

Każdy z wymienionych wyżej produktów uhonorowano nagrodą Red Dot Award za innowacyjny projekt, zastosowanie materiałów zrównoważonych ekologicznie oraz za funkcjonalność rozwiązań dedykowanych konsumentom. Współpraca z klientami w celu zaspokajania ich potrzeb i oczekiwań jest siłą napędową Smurfit Kappa w codziennej pracy.

Arco Berkenbosch, VP Innovation w Smurfit Kappa stwierdza: "Czujemy sie niezwykle dumni i zaszczyceni zdobyciem nagród Dot Red Award i wyróżnieniem naszej firmy w kilku prestiżowych obszarach projektowania. Nagrody te potwierdzają, że projektanci Smurfit Kappa osiągnęli poziom klasy światowej, wyznaczają nowe standardy kreatywności i innowacyjności.

 

Smurfit Kappa Polska triumfuje wśród laureatów ogólnoświatowego konkursu Red Dot