Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa wkracza w umysły Klientów

 

Maksymalizując możliwości stosowania wirtualnej rzeczywistości w branży opakowań przeznaczonych do sprzedaży detalicznej - Smurfit Kappa wkracza w umysły klientów i inwestuje w unikatowe wirtualne środowisko zakupów 3D służące do analizy i zrozumienia zachowania konsumentów.

Firma Smurfit Kappa dalej umacnia swoje przywództwo w świecie opakowań przeznaczonych do sprzedaży detalicznej, inwestując w wirtualne środowisko, które spełni potrzeby Klientów dzięki optymalizacji rozwiązań opakowań przeznaczonych do sprzedaży detalicznej. Technologia ta zostanie wykorzystana w Ośrodku Rozwojowym Smurfit Kappa w Holandii. To jeden z największych ekranów w Europie, a jego unikatowość polega na oferowaniu zakupów w trójwymiarowej rzeczywistości wirtualnej.

Firma Smurfit Kappa dokonała tej inwestycji, aby zwiększyć własne kompetencje, a także pomóc swoim klientom.  Technologia ta posłuży do przeprowadzenia badań nad zachowaniem konsumentów. Wyniki tych badań pozwolą na zrozumienie klienta i przygotowanie wytycznych w zakresie opakowań przeznaczonych do sprzedaży detalicznej.

 „Staramy się sprostać potrzebom naszych Klientów i pomóc im w ich działaniach na własnych rynkach. Unikatowa technologia pomoże nam lepiej zrozumieć zachowania zakupowe i przełożyć tę wiedzę w realnym świecie na wymierne rozwiązania, które nasi klienci mogą wprowadzić, aby zoptymalizować swoje opakowania i wzmocnić swoją markę”.

Tony Smurfit
Dyrektor Operacyjny Grupy

Wirtualny sklep pozwoli również Klientom firmy Smurfit Kappa poeksperymentować w realistycznym środowisku sprzedaży, a elastyczność tej technologii umożliwi szybkie zmiany w projektowaniu.

Oficjalne otwarcie wirtualnego sklepu odbędzie się we wrześniu, na imprezie prezentującej innowacje firmy Smurfit Kappa, gdzie przedstawiciele ponad 150 największych firm sektora FMCG zapoznają się osobiście z najnowszymi osiągnięciami w branży opakowań.  

 

 

 
 

Smurfit Kappa wkracza w umysły Klientów