Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Nagrody PPI dla Smurfit Kappa to dowód, że firma jest globalnym liderem w branży papierniczej

​ 4 grudnia 2017


Smurfit Kappa zdobyła dwie prestiżowe nagrody PPI, potwierdzające, że firma jest liderem globalnej branży papierniczej

Nagrody PPI, przyznawane przez RISI, mają za cel wyróżnienie nadzwyczajnych osiągnięć w globalnej branży celulozowo-papierniczej.

Nagrodzona została działalność Smurfit Kappa po obu stronach Atlantyku - Papiernia w Zülpich w Niemczech otrzymała nagrodę „Resilience – Managing Risk”, a Papiernia w Cali w Kolumbii zgarnęła nagrodę w kategorii „Bringing Paper to Life – Innovative Printing & Writing Campaign of the Year’”.

Papiernia w Zülpich, założona w 1873 r., jest rekordowa pod względem wyników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także solidnej strategii zarządzania ryzykiem. Mówiąc o nagrodzie, Christian Ludwig, Dyrektor Zarządzający, stwierdził: „Zawsze mamy pełne wsparcie Grupy, jeśli chodzi o dążenie do budowania wysokiego standardu, na którym znajdujemy się obecnie. Na każdym poziomie jesteśmy zachęcani do podejmowania wyzwań i znajdowania innowacyjnych rozwiązań. Pragnę podziękować mojemu zespołowi w Zülpich, że daje z siebie wszystko we wszystkich działaniach i bieżącej pracy zakładu.”

Papiernia w Cali pokonała konkurentów w kategorii " Bringing Paper to Life’” dzięki swojej gamie papieru szkolnego CartoPrint. Żywe i kolorowe opakowania produktu, stworzone we współpracy z Dywizją Opakowań, zostały zainspirowane koncepcją zrównoważonego leśnictwa oraz nieustającymi działaniami na rzecz ochrony bioróżnorodności, które spółka realizuje.

Luis Vasquez, Dyrektor Sprzedaży Działu celulozowo-papierniczego, powiedział: „Wpływający na zmysły display CartoPrint z jaskrawymi kolorami, to rozwiązanie, które przykuwa uwagę w punktach sprzedaży i zachęca klientów do zakupu produktu”.

„Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych produktów, staramy się promować cykl życia papieru w ramach gospodarki obiegowej, jednocześnie wprowadzając innowacje do każdego etapu procesu produkcji.”

Smurfit Kappa posiada pełną transparentność i identyfikowalność całego łańcucha przepływu celulozy od poziomu plantacji i lasów, których jest właścicielem w obu Amerykach. Jest też numerem 1 w produkcji papieru typu kraft i kartonu opakowaniowego z recyclingu w Europie.

CartoPrint.JPG

Nagrody PPI dla Smurfit Kappa to dowód, że firma jest globalnym liderem w branży papierniczej