Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Sukces Smurfit Kappa w konkursie EFIA 2013 dla branży poligraficznej

19 Kwietnia 2013

Spółka Smurfit Kappa może poszczycić się kolejnym znaczącym sukcesem w prestiżowym konkursie Europejskiego Stowarzyszenia Przemysłu Fleksograficznego EIFA 2013. Łącznie spółka uzyskała trzynaście wyróżnień, w tym trzy złote, trzy srebrne, pięć brązowych oraz dwa typu „godne polecenia”.

Ten niewątpliwy sukces Smurfit Kappa jako przodującego producenta opakowań na bazie papieru to kontynuacja długiej serii wyróżnień uzyskanych od głównych postaci w ramach Europejskiego Stowarzyszenia Przemysłu Fleksograficznego.

Spółka zdobyła najwięcej nagród i udało jej się pokonać uczestników z tak odległych miejsc, jak Kanada oraz bardzo silną i liczną grupę z Wielkiej Brytanii.

Nagrody wręczono podczas uroczystej kolacji, która odbyła się na Reebok Stadium w Bolton w Wielkiej Brytanii 21 marca 2013 r. Nagrody są wyrazem uznania za najlepszy druk fleksograficzny na świecie w 2012 roku.

Powyższe wyrazy uznania potwierdzają najwyższą jakość produktów Smurfit Kappa w międzynarodowej branży druku na tekturze falistej i litej oraz w zakresie wykorzystania fleksografii pozwalającą skutecznie budować obecność marki poprzez wysokiej jakości opakowania drukowane. 

 

Tony Smurfit, Dyrektor Operacyjny grupy powiedział: „Konsekwencja jest kluczem do ciągłego sukcesu Smurfit Kappa. Cieszymy się, że z roku na rok potrafimy rozwijać się na bazie naszych dotychczasowych osiągnięć.

Jako globalny producent opakowań, zamiast tworzenia małych skupisk skoncentrowanej wiedzy do wykorzystania na krajowych rynkach, musimy dzielić się praktyczną wiedzą i doświadczeniem w całej naszej organizacji.

Dzięki rozmieszczeniu zakładów Smurfit Kappa od Irlandii Północnej poprzez Europę aż do Niemiec,
z których każdy jest uznawany za lidera w dziedzinie druku fleksograficznego, nasza zdolność do wspierania właścicieli marek produktami wysokiej jakości jest świadectwem naszego długofalowego planowania i inwestycji”.

 

Sukces Smurfit Kappa w konkursie EFIA 2013 dla branży poligraficznej