Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa wprowadza Board Referee na skalę globalną

​28 października 2014

Smurfit Kappa, jeden z wiodących producentów opakowań na świecie, zapowiedział dzisiaj wprowadzenie Board Referee – rozwiązanie to jest opracowane wyłącznie w zakładach produkcyjnych w Europie i jest realizacją części zobowiązania do zepewnienia klientom najbardziej zaawansowanej technologii dla całokształtu ich działalności. 

Pionierskie Board Referee zostało zaprojektowane przez Centrum Rozwoju Smurfit Kappa w Holandii i kontynuuje podejście firmy w stosowaniu wglądu w proces, pomiarów i wiedzy eksperckiej w opracowywaniu wysokiej jakości  opakowań .

Jest to najnowsze z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie produktów z tektury falistej, wprowadzonym przez firmę, która jako pierwsza wprowadziła do opakowań zasadę Three Point Bendig (TPB). Doprowadziło ono do rewolucji w budowie i projektowaniu układu tektury falistej.  Jest to także efektem przeniesienia rozwiązań z branży aeronautyki, które doprowadziło do stworzenia rozwiązania Paper-to-Box, uznanego za najbardziej zaawansowane narzędzie prognozowania wydajności w przemyśle opakowań.

Board Referee opiera się na fundamentach owych wcześniejszych osiągnięć, pozwalając firmie mierzyć wydajność użycia tektury falistej za pomocą teorii TPB. Teoria TPB zapewnia Smurfit Kappa dane dotyczące wytrzymałości zginania tektury falistej używanej do opakowań, co pozwala jednocześnie rozwijać i udoskonalać produkt.

W konsekwencji gwarantuje to, że użyta tektura jest doskonale zoptymalizowane pod kątem jej przeznaczenia - dostarczając klientowi opakowanie, które jest na tyle wytrzymałe, aby znieść obciążenie produktu i układanie w stos. Przy zastosowaniu jak najmniejszej ilości surowców zapewnia dzięki temu rozwiązanie zarówno skuteczne jak i ekologiczne. 

Zapewniając dostępność Board Referee we wszystkich zakładach produkcyjnych, Smurfit Kappa może zbierać w czasie rzeczywistym dane dotyczące wydajności wykorzystania tektury. Proces ten zapewnia firmom pakującym lepszy wgląd i zrozumienie jakości materiałów opakowaniowych, będąc uzupełnieniem innych innowacyjnych narzędzi  (‘InnoTools’) jak np. Paper-to-Box i Pack Expert.

Arco Berkenbosch, V.P. Badania i Rozwój (Research and Development),Smurfit Kappa, powiedział:  “Ta technologia, którą w naszej branży zastosowano po raz pierwszy idealnie odpowiada potrzebom naszych klientów, pozwalając nam rozwijać opakowania przy wykorzystaniu pełni potencjału papieru w najbardziej efektywny i zrównoważony sposób. To kolejny dowód na to w jaki sposób nasze ekspertyzy i  podejście do innowacji oraz pomysłowości, nieustannie dostarczają naszym klientom wymierne korzyści.”

 

“Board Referee oznacza, że będziemy w stanie zmierzyć wydajność 50,000 produktów miesięcznie, co da nam unikalną możliwość wprowadzania udoskonaleń do opakowań  tam gdzie to będzie konieczne. Jest to część naszego zobowiązania do zagwarantowania klientowi, że otrzymuje niezwykle wydajne opakowanie, co potwierdza nasza inteligentna kontrola i pomiary.”

 

Walter De Smedt, V.P. Technical & Operational Excellence at Smurfit Kappa, powiedział: “Mamy przyjemność ogłosić rozpoczęcie stosowania Board Referee we wszystkich naszych zakładach, jako niezbędnego narzędzia do zapewnienia kontynuacji ciągłego tworzenia wysokiej jakości opakowań. Zastosowanie Board Referee we wszystkich naszych zakładach produkcyjnych, pomoże w ustawieniu przemysłu opakowań w kierunku procesów produkcyjnych, które koncentrują się na potrzebach klienta końcowego, dzięki czemu opakowanie będzie idealnie wykorzystane w użytkowaniu.

Użycie Board Referee to kolejny przykład tego, jak Smurfit Kappa realizuje strategię Open The Future. Nowa strategia koncentruje się na zapewnieniu klientom wzrostu poprzez wgląd i innowacje.  Realizacja tej idei odbywa się za pośrednictwem dynamicznej mikrowitryny, gdzie seria filmów przedstawia, w jaki sposób klienci z całego świata wspólnie z firmą Smurfit Kappa tworzą innowacyjne rozwiązania zapewniające komercyjny sukces.  Nową mikrowitrynę można odwiedzić pod adresem www.openthefuture.info. Będzie to regularnie aktualizowana platforma do wymiany informacji.

 

 

 

Kliknij tutaj aby odwiedzić naszą mikrostronę Open the future i zobaczyć jak nasi klienci współpracują z nami rozwijając swój biznes.

Smurfit Kappa wprowadza Board Referee na skalę globalną