Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Grupa Smurfit Kappa przedstawia w Internecie swoje najnowsze produkty i innowacje

5 czerwca 2012​ 


Smurfit Kappa, przodująca na świecie firma zapewniająca pełen serwis w zakresie opakowań papierowych, uruchomiła zupełnie nową, wielojęzyczną, globalną stronę internetową. Jest to duży krok naprzód w realizacji strategii komunikacji z klientami międzynarodowymi.

Z okazji uruchomienia nowej strony internetowej Gary McGann, Dyrektor Wykonawczy Grupy stwierdził, że „nasza nowa strona internetowa jest częścią stałego zobowiązania Grupy Smurfit Kappa do utrzymywania światowej klasy we wszystkich swych działaniach. 

Nowa strona internetowa umożliwia prezentację klientom naszej zróżnicowanej oferty i podkreślenie innowacyjnych zdolności naszego zespołu wzmocnionych silnym ukierunkowaniem na środowisko naturalne i na zrównoważony rozwój we wszystkich naszych działaniach”.

Tony Smurfit, Dyrektor Operacyjny Grupy wyjaśnia znaczenie nowej strony internetowej:

„Nasza nowa globalna strona internetowa jest kolejnym krokiem naprzód dla Grupy Smurfit Kappa i jej klientów. Wysoce interaktywna strona internetowa kładąca nacisk na liczne produkty i usługi naszych firm jest nowoczesna i łatwo się po niej nawiguje. Faktycznie prezentuje wszystkim osobom zainteresowanym naszą ogromną wiedzę, innowacje i bogatą ofertę”.

Strona – zaprojektowana jako niezawodna platforma komunikacyjna, która wprowadzi grupę Smurfit Kappa w następną dekadę – jest dostępna w 16 językach i posiada przejrzysty i intuicyjny interfejs o dobrze zdefiniowanej strukturze. Oferuje wyczerpujące informacje dla szerokiego grona osób zainteresowanych – począwszy od klientów, poprzez dostawców inwestorów, pracowników, aż do przedstawicieli prasy.

 

Strona – zaprojektowana jako niezawodna platforma komunikacyjna, która wprowadzi grupę Smurfit Kappa w następną dekadę – jest dostępna w 16 językach i posiada przejrzysty i intuicyjny interfejs o dobrze zdefiniowanej strukturze. Oferuje wyczerpujące informacje dla szerokiego grona osób zainteresowanych– począwszy od klientów, poprzez dostawców inwestorów, pracowników, aż do przedstawicieli prasy.

Klienci mogą wykorzystywać doświadczenie Smurfit Kappa w zakresie opakowań, nabyte w działalności obejmującej całą Europę i Amerykę Łacińską, do udoskonalania pakowania i działań marketingowych w dowolnym miejscu na świecie, niezależnie od różnic czasowych i barier językowych.  

Grupa Smurfit Kappa przedstawia w Internecie swoje najnowsze produkty i innowacje