Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa przedstawia przyszłe trendy w branży opakowań

Smurfit Kappa recently welcomed more than 180 of its high profile Pan-European and American customers to its Innovation Event

​1 listopad 2013

Spółka Smurfit Kappa zaprosiła niedawno 180 swoich najważniejszych klientów z Europy i obu Ameryk na spotkanie poświęcone najnowszym innowacjom. 

Podczas spotkania pod hasłem „The Future Unpacked” przedstawiono gościom najnowsze zdobycze
i osiągnięcia oraz przyszłe trendy w branży opakowań papierowych.

Obok innowacji dotyczących wzornictwa i zrównoważonego rozwoju, Spółka  Smurfit Kappa zaprezentowała nowe technologie, takie jak drukowanie przez Internet, rzeczywistość rozszerzona
i handel elektroniczny oraz przedstawiła oczekiwany wpływ tych technologii na branżę opakowań.

Atrakcją tegorocznej imprezy był  3D Store Visualiser, zaawansowanie technicznie rozwiązanie umożliwiające klientom wirtualną analizę i optymalizację własności opakowań celem wzbogacenia doznań kupujących. Wizualizator sklepu pozwala przeglądać tysiące scenariuszy optymalizacji, obrazów półek sklepowych, filmów, demonstracji branżowych marek oraz opcji opakowań dostosowanych do potrzeb klientów. Wszystkie wizualizacje można oglądać w wysokiej rozdzielczości na gigantycznym ekranie o wymiarach 4,5 m na 2,5 m.

 

 

Trzech prelegentów z różnych krajów podzieliło się z uczestnikami swoimi poglądami na temat obserwowanych trendów w środowisku społecznym oraz na temat zrównoważonego rozwoju i branży druku, pomagając klientom Smurfit Kappa poznać przyszłość branży opakowań, by umożliwić im czerpanie korzyści z działalności na poszczególnych rynkach.

Spółka Smurfit Kappa regularnie organizuje Innovation Event poświęcony najnowszym innowacjom, by promować doskonałe wzornictwo i zrównoważony rozwój w branży opakowań. Klienci tworzą dwa zespoły jury, które oceniają zgłoszenia od projektantów i zespołów ds. zrównoważonego rozwoju, a momentem kulminacyjnym wydarzenia jest uroczysta kolacja i ceremonia wręczenia nagród. 

„Na imprezach poświęconych innowacjom skupiamy się na naszych klientach i ich rynkach. Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawić klientom nadchodzące zmiany
i pokazać, w jaki sposób wspólnie możemy sprostać wyzwaniom. Dzięki naszej pasji możemy spełnić obietnicę złożoną naszym klientom — wspierać ich tak, by zostali zwycięzcami na rynku, teraz i w przyszłości.

Tony Smurfit, dyrektor operacyjny Smurfit Kappa

Wielu z uczestników obecnych na tegorocznej imprezie zauważyło, iż była ona zarówno inspirująca, jak i pouczająca. Jeden z uczestników stwierdził: „Poznanie tak wielu spostrzeżeń dotyczących branży opakowań było bardzo pomocne. Całą zdobytą wiedzę wykorzystam na swoim rynku”.  „Byłam pod wrażeniem stoisk przedstawiających nowe osiągnięcia Smurfit Kappa i z niecierpliwością czekam, by zobaczyć więcej w przyszłości” powiedziała inna uczestniczka.

Zobacz 3D Store Visualiser

Smurfit Kappa przedstawia przyszłe trendy w branży opakowań