Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa osiąga nowy kamień milowy oferując usługę SupplySmart

​10 lipca 2017


Usługa SupplySmart firmy Smurfit Kappa obejmuje analizę 50 000 łańcuchów dostaw, wkraczając na nowy poziom optymalizacji opakowań. Unikatowa usługa wykorzystuje analitykę i analizę potrzeb klienta opartą na zdobytych danych, aby współpracować z firmami w celu porównania ryzyka i zoptymalizowania wydajności ich łańcucha dostaw.

SupplySmart jest pierwszą usługą tego rodzaju, która łączy dużą ilość danych z ponad 50 000 łańcuchów dostaw zebranych w ponad 30 krajach z kreatywnymi rozwiązaniami, specjalistyczną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Usługa ta umożliwia firmom zmniejszenie kosztów logistycznych, usprawnienie produkcji, jak również obniżenie kosztów opakowań bez zmniejszenia ich wydajności.
Ta ogromna baza danych łańcuchów dostaw, w połączeniu z czołowym w branży laboratorium badawczym (certyfikowanym przez ISTA) oznacza, że rozwiązania z zakresu optymalizacji kosztów są naukowo udowodnione i przynoszą minimalne ryzyko dla klienta.

Arco Berkenbosch, Wiceprezes ds. Innowacji i Rozwoju Smurfit Kappa powiedzał: "Metoda prób i błędów po prostu nie wystarcza we współczesnym świecie biznesu. Nasi klienci potrzebują najnowocześniejszych i udokumentowanych rozwiązań. Przez ostatnie 10 lat zbieraliśmy dane i analizowaliśmy łańcuchy dostaw dotyczące zarówno znanych sprzedawców detalicznych, jak i bardziej wymagających procesów wysyłkowych.
“SupplySmart jest już wykorzystywany 150 razy dziennie, zwiększając wydajność w obrębie łańcucha dostaw wiodących firm na świecie."

Smurfit Kappa osiąga nowy kamień milowy oferując usługę SupplySmart