Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa otworzyła swoje pierwsze Experience Centre w Ameryce.

12 czerwca 2017


Firma Smurfit Kappa rozszerzyła swoją globalną sieć centrów badań Experience Centre otwierając nową placówkę w Dallas w Teksasie. 

Nowe Experience Centre jest pierwszym centrum otwartym na kontynentach amerykańskich i 17. tego rodzaju obiektem firmy.  ​

 

Experience Centre Smurfit Kappa umożliwiają klientom praktycznie doświadczyć tego w jaki sposób opakowania wpływają na każdy z etapów łańcucha dostaw. Dzięki najnowocześniejszym technologiom, wirtualnym sklepie i pokojom inspiracji centra Experience Centres odegrały kluczową rolę w rozwijaniu wiedzy i doświadczenia w sferze innowacji w Grupie.

Dallas EC.JPG 
 

Podczas wielkiego otwarcia, w którym brali udział projektanci, klienci, zespoły zajmujące się sprzedażą i prasa, goście mieli możliwość zobaczyć szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań. Jury zagłosowało na najciekawsze projekty w konkursie Smurfit Kappa Innovation Awards, który odbył się po raz pierwszy na kontynentach amerykańskich. Konkurs obejmował następujące kategorie: Opakowanie gotowe na półkę, Opakowania konsumenckie, Opakowania przemysłowe, Display i Zrównoważony rozwój, a zwycięzcy zostali ogłoszeni podczas kolacji.

Nowe centrum badań jest pierwszym z kilku, które mają zostać otwarte w obu Amerykach, wraz z planowanym otwarciem kolejnych ośrodków w Meksyku i Kolumbii w najbliższych miesiącach. Centrum rozwoju opakowań Smurfit Kappa Global Experience Centre znajduje się w Schiphol, w Amsterdamie.

 

Aby uzyskać więcej informacji o centrach badań Smurfit Kappa kliknij tutaj.

Smurfit Kappa otworzyła swoje pierwsze Experience Centre w Ameryce.