Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa wypuszcza na rynek nowe urządzenie do produkcji opakowań w celu optymalizacji linii pakującej i poprawy wydajności pakowania.

25 Maj 2016​


Dzięki połączeniu unikalnej wiedzy z dziedziny projektowania, mechanizacji, produkcji opakowań i marketingu Smurfit Kappa wypuściła na rynek nowe urządzenie do produkcji opakowań SKMF 146.

 

SKMF 146 to nowej generacji urządzenie zapewniające klientom najbardziej efektywne i zoptymalizowane do tej pory rozwiązanie w zakresie pakowarek dające możliwość łatwej zmiany formatu opakowania.

Opakowania tworzone przy pomocy SKMF 146 są wykonywane w sposób precyzyjny poprzez odciskanie formy, zapewniając najwyższy poziom dokładności i zgodności. Precyzja zwiększa wydajność całej linii pakującej ze względu na niezawodne napełnianie, dokładne zamykanie i łatwe paletyzowanie. Prowadzi to do uzyskania lepszej wydajności przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka w łańcuchu dostaw.SKMF 146 daje również właścicielom marki możliwość zmiany wyglądu opakowania w celu zmaksymalizowania wpływu na klienta w sklepie, gdzie podejmowanych jest 82% decyzji dotyczących zakupu. Urządzenie to może składać opakowania w kształcie cztero-, sześcio- i ośmiokątów, co umożliwi właścicielom zmodyfikowanie istniejących rozwiązań, tak aby mieli dodatkową powierzchnię na zamieszczenie komunikatów lub opracowanie nowego kompleksowego opakowania w celu zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń klientów.

Urządzenie do produkcji opakowań SKMF 146 to uniwersalna maszyna, która może być wykorzystywana w rożnych branżach i firmach; aktualnie znalazła zastosowanie w Pernod Ricard, gdzie zbiera same pozytywne opinie. Alexandre Defrance, Dyrektor Zakładu Pernod w Lormont powiedział:

„Zakład Ricard w Lormont na północy Bordeaux produkuje ok. 18 milionów litrów rocznie. Innowacyjność stanowi fundament naszej strategii przemysłowej, dlatego nie wahaliśmy się wprowadzić pierwszego urządzenia SKMF 146 od firmy Smurfit Kappa na linii 1 na początku roku 2016. Jego konstrukcja stanowi kompromis pomiędzy ergonomią, łatwością dostępu i prostotą w użytkowaniu, które są zgodne z naszymi założeniami dotyczącymi wydajności i możliwości zmiany formatu. To nowe urządzenie jest zgodne z naszą polityką ciągłego dążenia do doskonałości operacyjnej”.Arco Berkenbosch, Wiceprezes ds. innowacji i rozwoju Smurfit Kappa, dodał „Smurfit Kappa jest bezkompromisowa w swoim podejściu do opracowywania nowych, innowacyjnych i unikalnych rozwiązań, aby pomóc naszym klientom osiągnąć optymalną wydajność w zakresie pakowania zarówno w całym łańcuchu dostaw jak i w sklepie. Urządzenie SKMF 146 jest kolejnym przykładem kompletnego rozwiązania w zakresie opakowań dla naszych klientów, począwszy od samego urządzenia, poprzez kreowanie wpływu marki, po wydajność łańcucha dostaw”.

Smurfit Kappa dostarcza klientom około 200 urządzeń rocznie i posiada rozbudowaną bazę około 8000 maszyn. Firma ofertuje szeroką gamę maszyn pakujących, takich jak podnośniki palet, podnośniki opakowań, maszyny do owijania oraz linie pakujące wykonane na zamówienie. Smurfit Kappa mocno wierzy, że opakowania i maszyny muszą być do siebie dostosowane, aby zmaksymalizować wydajność i zapewnić najniższy całkowity koszt pakowania.

Smurfit Kappa wypuszcza na rynek nowe urządzenie do produkcji opakowań w celu optymalizacji linii pakującej i poprawy wydajności pakowania.