Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa łączy siły ze specjalistami łańcucha dostaw ESTL

15 July 2014

Smurfit Kappa, jedna z wiodących na świecie firm produkujących opakowania, ogłasza nową, wyjątkową współpracę z ESTL, globalnymi liderami rynku w dziedzinie bezpiecznego dostarczania towarów, scalając pełny pakiet doświadczenia w zakresie opakowań klientów, transportu, bezpieczeństwa oraz potrzeb logistycznych, a wszystko to pod jednym dachem.   

To ekskluzywne partnerstwo oznacza, że po raz pierwszy właściciele marki mogą opracować najbardziej innowacyjne i ekonomiczne rozwiązania pakowania wraz z narzędziami optymalizacji łańcucha dostaw Smurfit Kappa, takimi jak Pack Expert, który analizuje rocznie ponad 20 000 łańcuchów dostaw oraz rygorystycznymi testami transportu ESTL w celu zapewnienia, że produkt bezpiecznie dociera do nabywcy bez zbędnego przepakowywania.   

Gdy 4% wszystkich wysyłanych towarów jest uszkodzonych w chwili dostarczenia, zapakowanie produktu zapewniające jego bezpieczne dostarczenie jest nie do przecenienia.  Jednak nie może to odbywać się kosztem łatwości otwierania lub zalegania na półkach.  Partnerstwo firmy Smurfit Kappa z ESTL zapewnia klientom wszechstronną skarbnicę wiedzy naukowej oraz pomysły na najlepsze rozwiązania pakowania umożliwiające bezpieczne dostarczenie produktu, jednocześnie zapewniające korzyści właścicielom marki, handlowcom, sprzedawcom oraz ekspertom ds. logistyki.  

Pierwszy raz te dwie specjalistyczne dziedziny zostały połączone.  Zapewniają one klientom Smurfit Kappa najbardziej wnikliwy wgląd w opakowania papierowe i kartonowe, jak również optymalizację transportu, bezpieczeństwa i logistyki.  Dzięki temu produkty docierają bezpiecznie, a także zmniejsza to to koszty i zasoby klienta, ponieważ te elementy nie muszą już być pozyskiwane oddzielnie.

 
 

Arco Berkenbosch, wiceprezes ds. marketingu, badań i rozwoju w firmie Smurfit Kappa, powiedział:

„Połączenie naszej fachowej wiedzy z ESTL umożliwiło nam dojście do  przełomowych wniosków w zakresie bezpieczeństwa transportu oraz optymalizacji logistyki, dzięki czemu możemy pomóc naszym klientom w prowadzeniu działalności.  Współpraca umożliwi klientom opracowanie finalnych rozwiązań w dziedzinie opakowań z przeświadczeniem, że sprawdzą się one na wszystkich poziomach – od bezpiecznego transportu w łańcuchu dostaw do zachęcania konsumentów w sklepie do artykułów na półce – jednocześnie umożliwiając ograniczenie kosztów dzięki zmniejszeniu liczby uszkodzonych produktów i zmarnowanych opakowań”.

Współpraca z firmą ESTL uwzględnia skupienie się firmy Smurfit Kappa na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, które opierają się na dogłębnych przemyśleniach klientów, rozwiązywaniu realnych problemów oraz zapewnianiu rozwoju klienta.  Współpraca przyniosła już korzyści wielu dużym międzynarodowym markom.

Jelle Dendauw, prezes działu opakowań w ESTL, powiedział:

„Bardzo cieszymy się ze współpracy z firmą Smurfit Kappa, dzięki której możemy oferować ich klientom okazję całościowego wglądu w łańcuch dostaw oraz ich potrzeby związane z opakowaniami.  Zapewniamy klientom neutralny i niezależny punkt widzenia, dzięki czemu mogą oni zoptymalizować stabilność ładowania palet oraz ograniczyć ilość uszkodzonych produktów i odpadów”.

Ta współpraca z ESTL jest kolejnym przykładem na to jak firma Smurfit Kappa działa wg strategii Open The Future na potrzeby swoich klientów.  Nowa strategia skupia się na zapewnieniu rozwoju klienta na drodze analizy potrzeb oraz innowacji, odzwierciedlając ciągłe starania właścicieli marki o zdobycie najważniejszego „pierwszego momentu prawdy”, kiedy klienci decydują się na określoną markę.  Realizacja tej idei odbywa się za pośrednictwem dynamicznej mikrowitryny, gdzie seria filmów przedstawia, w jaki sposób klienci z całego świata wspólnie z firmą Smurfit Kappa tworzą innowacyjne rozwiązania zapewniające komercyjny sukces.  Nową mikrowitrynę można odwiedzić pod adresem www.openthefuture.pl. Będzie to platforma do wymiany informacji, która będzie regularnie aktualizowana.

Kliknij tutaj aby odwiedzić naszą mikrostronę Open the future i zobaczyć jak nasi klienci współpracują z nami rozwijając swój biznes. 

Smurfit Kappa łączy siły ze specjalistami łańcucha dostaw ESTL