Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa poszerza ofertę opakowań Pouch-Up®

​7 March 2013 


Smurfit Kappa poszerza ofertę opakowań Pouch-Up®

Spółka Smurfit Kappa ogłosiła, iż poszerza gamę produktów Pouch-Up®. Opakowanie Pouch-Up® oferowane jest teraz w dwóch kształtach — z pojedynczym lub z podwójnym zgrzewem.


Dotychczasową gamę produktów uzupełniono o nowe opakowania 1l oraz 1,5l z podwójnym zgrzewem. Oferta obejmuje teraz siedem różnych pojemności opakowań: 1l, 1,5l, 1,75l i 3l z pojedynczym zgrzewem oraz 1l, 1,5l i 1,75l z podwójnym zgrzewem.

Chociaż różnica wizualna jest niewielka, opakowanie Pouch-Up® z podwójnym zgrzewm oferuje wszystkie zalety opakowania z pojedynczym zgrzewem — mocną powłokę, wygodę oraz niską emisją substancji węglopochodnych. Zależnie od potrzeb klienta, spółka Smurfit Kappa oferuje trzy różne rodzaje powłok foliowych — Triplex PET MET, Triplex EVOH oraz Quadruplex Aluminium

Nadruk można wykonywać na całej powierzchni, co pozwala łatwo wyróżnić markę na sklepowej półce. Innowacyjna powłoka foliowa oraz kompaktowy kranik Vitop® zapewniają trudną do pokonania barierę dla tlenu, dzięki czemu napój wewnątrz zachowuje świeżość na dłużej. Worek  Pouch-Up® jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie opakowań na produkty spożywcze do konsumpcji
w podróży — lekkie, niełamliwe i łatwe w użyciu.

 

Powyższy trend rozwoju produktów spełniających potrzeby klientów będzie napędzał dalszy wzrost popularności tego nowoczesnego, ekonomicznego, przyjaznego środowisku i praktycznego rozwiązania opakowań.   .  

Smurfit Kappa poszerza ofertę opakowań Pouch-Up®