Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa otrzymuje nagrodę ’Supplier Award’ od Coca-Cola Enterprises

Firma Smurfit Kappa otrzymała nagrodę ‘Supplier Award’ od Coca-Cola Enterprises w kategorii „Corporate Responsibility and Sustainability Supplier”

W 2011 roku Coca-Cola Enterprises (CCE) zorganizowała drugi doroczny szczyt ekologicznych dostawców i ceremonię rozdania nagród z udziałem swoich kluczowych dostawców. W czasie uroczystości wręczono nagrody tym dostawcom, którzy najbardziej przyczynili się do sukcesu firmy.

CCE nagrodziła Smurfit Kappa za największe osiągnięcia w dziedzinie odpowiedzialności korporacyjnej i ekologicznego, zrównoważonego rozwoju, przyznając nagrodę dla najlepszego dostawcy korporacyjnego za 2010 rok.

Nasza firma ściśle współpracuje z CCE, pomagając zmniejszyć wpływ opakowania na środowisko dzięki swojej wyjątkowej wiedzy technicznej i technologicznej w zakresie opakowań. Współpracowaliśmy także ściśle z CCE nad kluczowymi wskaźnikami zrównoważonego rozwoju w celu zmniejszenia zużycia energii, wody i emisji związków węgla oraz poprawy efektywności transportu.

Certyfikacja lokalizacji produkcyjnych Smurfit Kappa w Wielkiej Brytanii przez Carbon Trust była zgodna z oczekiwaniami CCE.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyznania nagrody producentowi opakowań Smurfit Kappa, jako naszemu dostawcy wykazującemu się odpowiedzialnością korporacyjną. Firma Smurfit Kappa ściśle współpracowała z CCE w rozwijaniu wspólnych inicjatyw i innowacyjnych procesów
w celu zmniejszenia ciężaru naszych opakowań. Ponadto, firma gwarantuje swoim klientom opakowania wyprodukowane z certyfikowanych surowców (FSC lub PEFC) oraz współpracuje
z Carbon Trust przy pomiarach własnych emisji substancji węglopochodnych i opracowaniu planu redukcji emisji dwutlenku węgla”, powiedział David Cowell, wiceprezes ds. zaopatrzenia w CCE.

  

Smurfit Kappa otrzymuje nagrodę ’Supplier Award’ od Coca-Cola Enterprises