Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa Polska otrzymała dwie nagrody!

Smurfit Kappa Polska laureatem 12.edycji konkursu ART OF PACKAGING w dwóch kategoriach!

Nagrodę i cenne wyróżnienie konkursu ART OF PACKAGING Professional w kategorii  „Opakowanie z Szuflady” otrzymał projekt Kiełki i Shiitake. To tekturowe rozwiązanie i kompletny system do hodowli kiełek i egzotycznych grzybów różnego rodzaju. Dzięki niemu każdy może  łatwo zorganizować swój domowy ogródek i cieszyć się ekologicznymi produktami. Opakowanie all-in-one z pewnością znajdzie uznanie wśród ceniących sobie zdrowie, czas i wygodę


 shitake.jpg

Wśród nagrodzonych projektów w kategorii „Free style” znalazł się również unikatowy pomysł na zapakowanie prezentu bożonarodzeniowego, w którego skład wchodzą wino wraz z zestawem akcesoriów oraz świąteczny kocyk na chłodne wieczory. Eleganckie opakowanie stworzone tak, aby budzić emocje przy rozpakowywaniu, a zarazem pełniące rolę ozdoby świątecznej. 

 tree.jpg


"Dzięki proaktywnemu podejściu do każdego tematu czy projektu, powstają nietuzinkowe rozwiązania, z których jesteśmy dumni. Cieszymy się ze wszystkich tych osiągnieć bo to potwierdzenie , że  dążenie do tworzenia nowych idei opakowań oraz przełamywanie dotychczasowych ograniczeń przynosi wymierne efekty" powiedział Jakub Swiętek – Innovation & Development Manager Smurfit Kappa Polska.

 

Smurfit Kappa Polska otrzymała dwie nagrody!