Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa w Ameryce Łacińskiej szkoli trenerów

Pracownicy w Ameryce Łacińskiej są przygotowani do szkolenia swoich kolegów na temat sposobu, w jaki każda osoba może przyczynić się do sukcesu Smurfit Kappa.

16 pracowników Smurfit Kappa w Ameryce Łacińskiej spotkało się w Cali w Kolumbii, aby wziąć udział w szkoleniu Business Economics Train the Trainer (BET), w celu prowadzenia tego seminarium w całej Ameryce Łacińskiej.

Uczestnicy reprezentowali różne stanowiska w firmie, począwszy od sprzedaży i finansów aż do produkcji. Szkolenie to, zapoczątkowane w Niemczech, jest częścią pakietu modułów szkolenia w zakresie sprzedaży i przez ostatnie lata jest wprowadzane w całej Europie. Ponad 2000 pracowników już ukończyło ten kurs w Europie, a teraz nasi koledzy z Ameryki Łacińskiej dołączą do tego grona

 

Train-the-Trainer-LA-web.jpg

 

Zespoły szkoleniowe, z których każdy składa się z 4 osób z Meksyku, Kolumbii, Wenezueli
i Argentyny, będą kontynuować pomyślne szkolenia, dzięki czemu uczestnicy poznają, w jaki sposób wkład każdej osoby może przyczynić się do sukcesu firmy.

Głównym punktem szkolenia są kalkulacje cen i czynniki, które mogą mieć wpływ na wyniki
i płynność finansową firmy. Ponadto, w czasie dwudniowego szkolenia uczestnicy nauczą się jak bez obaw radzić sobie z zestawieniem bilansowym, rachunkiem zysków i strat, przepływami środków pieniężnych, wkładem i kapitałem obrotowym.

Smurfit Kappa w Ameryce Łacińskiej szkoli trenerów