Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Opakowanie typu Bag-in-Box od Smurfit Kappa na Targach Wina w Londynie w 2016 r.

​ 8 kwiecień2016


Smurfit Kappa zaprezentuje swoją ekspertyzę i szeroką gamę rozwiązań w zakresie opakowań do wina na Targach Wina w Londynie w dniach 3-5 maja.

 

Targi Wina w Londynie (London Wine Fair) to coroczna wystawa odbywająca się w stolicy Wielkiej Brytanii, na której ponad 700 wystawców z całego świata prezentuje ponad 13 000 win. Wystawa ta jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży winiarskiej, gości ponad 14 000 osób każdego roku.

 

Kevin Heath, dyrektor ds. sprzedaży opakowań typu Bag-in-Box na terytorium Wielkiej Brytanii i Irlandii, wyjaśnia: „Koncepcja degustacji wina po jednym kieliszku staje się coraz bardziej popularna w Zjednoczonym Królestwie. Konsumenci szukają alternatywy dla standardowych szklanych butelek. Bag-in-Box® daje możliwość rozkoszowania się jednym kieliszkiem wina (bez konieczności wypicia całej butelki od razu),  zarówno w domu jak i w plenerze. Dlatego też wino Bag-in-Box® staje się coraz bardziej popularne w branży gastronomicznej. Powstają nowe bary i restauracje serwujące wino wyłącznie w opakowaniach Bag-in-Box®. Zdecydowanie jest to segment, w którym musimy się rozwijać”.

Smurfit Kappa, lider w produkcji opakowań kartonowych na świecie, jest jednym z niewielu graczy na rynku oferującym pełne rozwiązania w zakresie opakowań Bag-in-Box® . Firma umożliwia klientom pracę z jednym partnerem podczas całego procesu pakowania produktów płynnych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości folii barierowych, opakowania Bag-in-Box® wydłużają termin  przydatności wina do spożycia i pozwalają zaoszczędzić koszty. Ponadto jest to opakowanie ekologiczne, z niską emisją dwutlenku węgla. Smurfit Kappa jako ekspert w zakresie opakowań Bag-in-Box®, niestrudzenie pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami w celu zaoferowania produktów spełniających dzisiejsze standardy produkcyjne.

Zespół Smurfit Kappa ds. Bag-in-Box będzie do Państwa dyspozycji podczas targów od 3 do 5 maja na Olympia London, stoisko nr J24.

Opakowanie typu Bag-in-Box od Smurfit Kappa na Targach Wina w Londynie w 2016 r.