Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Opakowanie typu Bag-in-Box od Smurfit Kappa na Vinotech 2016

​8 kwietnia 2016


Smurfit Kappa zaprezentuje gamę swoich rozwiązań dot. opakowań na targach Vinotech w dn. 26-29 kwietnia. Vinotech to targi poświęcone przetwórstwu wina, odbywające się w Bento Conçalves w Brazylii.

 

Jest w głównej mierze wystawa, która oferuje gościom również serie wykładów, seminariów oraz innych wydarzeń poruszających kwestie oraz problemy w przemyśle winiarskim. Oddział holdingu Smurfit Kappa Bag-in-Box szczególnie koncentruje się na rozwiązaniach dot. opakowań Bag-in-Box®. 

Diego de Pinto, dyrektor ds. sprzedaży Smurfit Kappa Bag-in-Box Argentyna twierdzi, że brazylijski rynek ma spory potencjał i oferuje wiele możliwości. „To obiecujący rynek dla Bag-in-Box® - opakowań będących innowacyjnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla win. Spodziewamy się, że rozwiązania Bag-in-Box® oraz Pouch-Up® zyskają wielką popularność w Brazylii w przeciągu kilku następnych lat, w szczególności na rynku winiarskim”. 

Opakowania typu Bag-in-Box® są świetną alternatywą dla szklanych butelek, jako że oferują dłuższą przydatność do spożycia, są wygodne, oszczędne i ekologiczne. Smurfit Kappa jest jednym z niewielu graczy na rynku oferującym pełne rozwiązania w zakresie opakowań Bag-in-Box®.

Dzięki know-how i innowacyjnym rozwiązaniom dot. opakowań, kraników, akcesoriów i urządzeń,  firma umożliwia klientom pracę z jednym partnerem podczas całego procesu pakowania wina w Bag-in-Box. Zespół Smurfit Kappa ds. Bag-in-Box będzie do Państwa dyspozycji podczas całej wystawy, tj. od 26 do 29 kwietnia na Fundaparque na stoisku nr 111. 

 

Opakowanie typu Bag-in-Box od Smurfit Kappa na Vinotech 2016