Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

W Meksyku skupiamy się na bezpieczeństwie

​Oddział Smurfit Kappa w Meksyku nagradza wycieczką do teatru pracowników dbających o bezpieczeństwo w pracy.

Aby uczcić dzień ojca, pracowników wraz z rodzinami ze wszystkich fabryk Smurfit Kappa zlokalizowanych na obszarze Mexico City zaproszono na przedstawienie teatralne „Piotruś Pan”.

W ramach nagrody, priorytetowo zostali potraktowani pracownicy „bezwypadkowi” w okresie zatrudnienia w firmie Smurfit Kappa, pracownicy ze wzorowym stanem zwolnień chorobowych, jak również osoby, które złożyły najwięcej wniosków racjonalizatorskich.  

  

Oddział Smurfit Kappa w Meksyku zarezerwował cztery przedstawienia, aby zapewnić miejsce dla wszystkich rodzin. Pracowników przywitano, podkreślając jednocześnie znaczenie bezpieczeństwa i nagradzając rodziców dbających o bezpieczeństwo.

Podczas rodzinnego obiadu, dzieci miały okazję pomalować twarze na wzór ulubionego zwierzaka lub bohatera.

Pod koniec sztuki, aktorzy i rodziny zaśpiewali Mañanitas — świąteczną piosenkę na uczczenie bezpiecznego rodzicielstwa.

W Meksyku skupiamy się na bezpieczeństwie