Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Dyrektor Generalny Smurfit Kappa wybrany przez RISI Dyrektorem Generalnym roku 2014

​15 stycznia 2014

Smurfit Kappa ma przyjemność ogłosić, iż Gary McGann, Dyrektor Generalny Grupy, został mianowany przez RISI Dyrektorem Generalnym roku 2014.

RISI, wiodący dostawca informacji dla globalnej branży produktów leśnych, ogłosi i wręczy nagrodę podczas corocznej konferencji branży celulozowo-papierniczej, która odbędzie się w Pradze w dniach 10-12 marca 2014 roku.

Europejskiego Dyrektora Generalnego roku RISI nominuje grupa analityków inwestycyjnych i osób zarządzających portfelami inwestycyjnymi w europejskiej i globalnej branży celulozowo-papierniczej. Powyższa nagroda jest kolejną po przyznaniu Smurfit Kappa w 2013 roku nagrody Institutional Investor Magazine dla najlepszego Dyrektora Generalnego w branży.

W uzasadnieniu przyznania nagrody przez RISI możemy przeczytać, iż „W ubiegłym roku Grupa Smurfit Kappa osiągnęła doskonałe wyniki w wielu dziedzinach, m.in. w zakresie poprawy rentowności, udanej integracji przejętych spółek oraz zaoferowaniu akcjonariuszom znaczących korzyści”.

Informacje o RISI

RISI jest wiodącym dostawcą informacji dla globalnej branży produktów leśnych. Spółka współpracuje z klientami z branży celulozowo-papierniczej, drewna i wyrobów z drewna, biomasy, bibuły, włóknin, drukarskiej i wydawniczej w zakresie wspomagania procesu decyzyjnego.

RISI ma swoją siedzibę w Bostonie w stanie Massachusetts oraz dodatkowe biura w całej Ameryce Północnej i Południowej oraz Europie i Azji.

Dyrektor Generalny Smurfit Kappa wybrany przez RISI Dyrektorem Generalnym roku 2014