Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Projekty Smurfit Kappa zdobyły pięć nagród WorldStar Awards

​18 stycznia 2017


Smurfit Kappa zdobyła pięć nagród WorldStar Awards 2017 w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów w dziedzinie opakowań na świecie. Jest to dowód uznania dla naszych nowoczesnych i zrównoważonych rozwiązań w zakresie opakowań w takich kategoriach jak elektronika, tranzyt czy żywność i napoje.

Tegoroczne nagrody pokazują różnorodność innowacji w sieci EMEA grupy Smurfit Kappa i obejmują laureatów z Polski, Czech, Austrii i Danii.

Arco Berkenbosch, Wiceprezes ds. Innowacji i Rozwoju Smurfit Kappa skomentował: "Jesteśmy zachwyceni i zaszczyceni zdobyciem pięciu nagród WorldStar Awards. Są one wyróżnieniem dla naszych klientów i naszych światowej klasy projektantów będących na co dzień pasjonatami innowacyjnych rozwiązań w zakresie opakowań."

Zwycięskie projekty to:

  • Z Polski, przyjazne dla konsumenta rozwiązanie Ice-Box 5 l Bag-in-Box® umożliwiające szybkie i łatwe otwieranie i długotrwałą świeżość. Produkt jest atrakcyjny, przyjazny dla środowiska i zaprojektowany tak, aby umożliwiać łatwy transport.    • Kolejny Polski zwycięzca to SoFruBox®"., który umożliwia transportowanie owoców zachowując świeżość i nie uszkadzając ich, dzięki połączeniu funkcji, projektu i zrównoważonych rozwiązań.  • Z Czech Levitating Player, chroniący wysokiej jakości elektronikę audio dzięki "lewitującemu" projektowi opakowania.

Z Danii,  opakowania transportowe dla aluminiowych blach falistych nagroda za nowy projekt, który zmniejsza zużycie surowców, jak również zwiększa liczbę palet, które mogą być transportowane jednocześnie.

  • Austriackie Flexible Book Packaging został uhonorowany za zdolność do ochrony elementów podczas transportu, ograniczając uszkodzenia, co skutkuje mniejszą emisją CO2 ze względu na mniejszą liczbę zwrotów.Przyznając nagrody, organizacja World Packagigng Organisation rozpatrzyła 291 zgłoszeń z 35 krajów. Oficjalne uhonorowanie Smurfit Kappa odbędzie się podczas wręczenia nagród w maju.

Projekty Smurfit Kappa zdobyły pięć nagród WorldStar Awards