Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Podwójny sukces Smurfit Kappa w konkursie PakStar w Polsce

21 Lipca 2016 

Smurfit Kappa kolejny raz zyskuje uznanie za swoje doświadczenie w projektowaniu opakowań, wygrywając nagrody w dwóch kategoriach opakowania jednostkowe i dla transportu w ogólnopolskim konkursie opakowań PAKSTAR w Polsce. 

 

Innowacyjny system przeznaczony do transportu świeżych miękkich owoców zwany SoFruBox® otrzymał nagrodę w kategorii opakowania zbiorcze i ransportowe. System SoFruBox® składa się ze skrzynek tekturowych, w których pojedyncze kobiałki mieszczą 500 g (SoFruMiniPak®), bądź 1 Kg (SoFruBox®) owoców.W ten sposób opakowanie spełnia potrzeby producenta i sprzedawcy.
2.jpg

Rozwiązanie spełnia wszystkie wymogi łańcucha dostaw i zapewnia dotrzymanie wymogów wentylacji dotyczących przeciwdziałaniu zmianom wilgotności i klimatu utrzymując owoce w optymalnych warunkach. SoFruBox® także posiada nadruk pozwalający producentowi rozróżnić produkt w konkurencyjnych warunkach sprzedaży detalicznej oraz przyciągnąć uwagę konsumenta w punkcie sprzedaży.

foto 3.jpg
W katategorii opakowanie jednostkowe zwyciezcą został projekt zwany "Ice-Box". Konstrukcja Ice-Box 5 l Bag-in-Box®  to praktyczne i atrakcyjne rozwiązanie dla opakowań na soki, spełniająca wymagania i oczekiwania konsumentów. Pozwala swobodnie transporować sok z miejsca zakupu do domu, ale także idealnie wykorzystuje przestrzeń w kuchni. Idealnie pasuje do większości półek w lodówce pod częścią z zamrażalnikiem, a kran jest położony tak, aby sok można było nalewać bezpośrednio, eliminując potrzebę wyciągania całego opakowania z lodówki. Istnieje także możliwość dodania papierowych kubków, jako akcesoriów, maksymalizując wygodę i pozwalając na konsumpcje w dowolnym miejscu i chwili. Mocne kolory pojawiają się jedynie na kubkach podświadomie sugerując kolor owoców, z których został zrobiony sok.

“Przyznanie nagród Pakstar  sprawiło nam  dużą przyjemność, co w zestawieniu z nagrodą Art of Packaging , przyznaną nam wcześniej w tym roku, pokazuje wiodącą rolę, wiedzę i doświadczenie działu projektowego Smurfit Kappa Polska” - powiedział Jakub Świętek, Kierownik  Działu Projektowania Smurfit Kappa Polska, oddział Konin i Drezdenko.

Podwójny sukces Smurfit Kappa w konkursie PakStar w Polsce