Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa lideruje dzięki innowacjom na konkursie PPI Awards 2014

16 października 2014 

Smurfit Kappa lideruje dzięki innowacjiom na konkursie  Pulp & Paper International (PPI Awards) 2014

Podczas konkursu PPI Awards 2014 firma Smurfit Kappa zyskała uznanie za innowacje w branży papierów specjalnych i opakowań luksusowych.

Firma Smurfit Kappa zwyciężyła w dwóch kategoriach w prestiżowym konkursie Pulp & Paper International (PPI) Awards 2014 w Bostonie, USA. Otrzymała nagrody za najlepsze „Postępy i innowacje w dziedzinie papierów specjalnych” oraz „Innowacyjność w opakowaniach luksusowych”.

Wygrana w tych dwóch kategoriach potwierdza pozycję firmy jako czołowego gracza jej branży. Nagrody te są dowodem uznania stałego zaangażowania firmy Smurfit Kappa w dostarczanie klientom innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań.

Zwycięska praca firmy Smurfit Kappa w kategorii „Postępy i innowacje w dziedzinie papierów specjalnych” to Catcher Board MB12 – unikalne rozwiązanie zapobiegające migracji olejów mineralnych i węglowodorów z opakowań do produktów spożywczych. Jest to w 100% przetwarzalna tektura z certyfikatem FSC®, wykonana co więcej z naturalnych komponentów, które spełniają ustawowe wymagania przemysłu spożywczego.

Lady BiB wygrała z kolei w kategorii „Innowacyjność w opakowaniach luksusowych”. Przeznaczone do win 3-litrowe opakowania typu Bag-in-Box dowodzą, że elegancja może iść w parze z funkcjonalnością (szybkie składanie i łatwe przenoszenie) i jednocześnie są atrakcyjne dla grupy docelowej w środowisku sprzedaży detalicznej. Są one też ekologiczne dzięki niewielkiemu śladowi węglowemu i łatwość rozdzielania na potrzeby recyklingu.

Te dwie innowacje jasno pokazują globalną inicjatywę marki Smurfit Kappa Open The Future, która podkreśla koncentrację firmy na stwarzaniu we współpracy  z klientami nowych możliwości, wykorzystując jej wiedzę specjalistyczną, zrozumienie tematu i wiodącą w branży innowacyjność, w tym rozwój nowych centrów satysfakcji klienta na świecie.

Gary McGann – Prezes Grupy – skomentował: „Firma Smurfit Kappa jest bardzo dumna z nagród otrzymanych w tegorocznym konkursie PPI. Obydwie nagrody odzwierciedlają nasze wysiłki w tworzeniu wartości dla naszych akcjonariuszy, poprzez rozwijanie naszej działalności przez budowanie proaktywnych relacji z klientami oraz dostarczanie innowacyjnych i ekologicznych opakowań. Stanowi to podstawę pozwalającą nam tworzyć wartość dla naszych klientów, wzbogacając społeczne i naturalne środowiska, w których działamy”.

Konkurs czasopisma Pulp & Paper International po raz pierwszy zorganizowano w 2009 roku. Jest to jedyny konkurs na świecie poświęcony osiągnięciom firm, zakładów i osób z branży celulozowo-papierniczej.

Kliknij tutaj aby odwiedzić naszą mikrostronę Open the future i zobaczyć jak nasi klienci współpracują z nami rozwijając swój biznes. 

Smurfit Kappa lideruje dzięki innowacjom na konkursie PPI Awards 2014