Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa zdobyła uznanie za swoją strategię zrównoważonego rozwoju

1 Września 2014

Firma Smurfit Kappa otrzymała 11 nominacji w ośmiu kategoriach do tegorocznej (2014) edycji czasopisma Pulp & Paper International (PPI).  

 

Wizja zrównoważonego rozwoju firmy Smurfit Kappa została wprowadzona w 2013 roku, zwracając większą uwagę na stawianie czoła zmianom klimatycznym przez ustalenie takich celów, jak na przykład obniżenie emisji CO2. To zobowiązanie jest wpisane w nową globalną inicjatywę marki Smurfit Kappa Open The Future, która podkreśla koncentrację firmy na stwarzaniu razem z klientami nowych możliwości, wykorzystującą jej wiedzę specjalistyczną, zrozumienie tematu i wiodącą w branży innowacyjność, w tym budowę nowych centrów innowacji na świecie.

Gary McGann – Dyrektor Naczelny Grupy – skomentował: „Firma Smurfit Kappa jest bardzo dumna z otrzymania 11 nominacji w tegorocznym konkursie PPI. Nominacje te odzwierciedlają nasze wysiłki na rzecz tworzeniu wartości dla podmiotów zainteresowanych, rozwijając naszą działalność i proaktywnie budując kontakty z klientami celem zapewnienia im nienaruszających równowagi ekologicznej i innowacyjnych opakowań. Stanowi to podstawę, która pozwala nam tworzyć wartość dla naszych klientów, wzbogacając społeczne i naturalne środowiska, w których działamy”.

Konkurs czasopisma Pulp & Paper International po raz pierwszy zorganizowano w 2009 roku. Jest to jedyny konkurs na świecie poświęcony osiągnięciom firm, zakładów i osób z branży celulozowo-papierniczej. Zwycięzców edycji 2014 r. poznamy w październiku

 

 

Firma Smurfit Kappa została nominowana do następujących nagród:

  • Biostrategia roku
  • Strategia ochrony środowiska roku
  • Zarządzanie ryzykiem oraz bezpieczeństwem i higieną pracy
  • Dyrektor naczelny roku na świecie
  • Postęp i innowacje w dziedzinie papierów specjalnych – dwie nominacje
  • Innowacyjne rozwiązania opakowań ekologicznych – dwie nominacje
  • Postęp w wydajności produkcji
  • Innowacyjność w opakowaniach luksusowych – dwie nominacje

 

Kliknij tutaj aby odwiedzić naszą mikrostronę Open the future i zobaczyć jak nasi klienci współpracują z nami rozwijając swój biznes.

 

Smurfit Kappa zdobyła uznanie za swoją strategię zrównoważonego rozwoju