Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa udostępnia nową aplikację dla inwestorów

3 November 2014​

Smurfit Kappa, jeden z wiodących producentów opakowań papierowych na świecie, ogłosił udostępnienie swej pierwszej aplikacji internetowej na potrzeby relacji z inwestorami.

Będzie ona wykorzystywać najnowszą technologię i została przygotowana z myślą o zapewnieniu scentralizowanego dostępu do informacji finansowych i operacyjnych, co ułatwi inwestorom pozyskiwanie informacji o Grupie i śledzenie jej działań. 

Aplikacja ma formę samodzielnej witryny internetowej, zoptymalizowanej pod kątem urządzeń przenośnych, wykorzystuje najnowszą technologię HTML5. Pozwoli ona inwestorom uzyskiwać, z dowolnego miejsca na świecie, dostęp do najnowszych informacji dotyczących firmy Smurfit Kappa. Poprzez aplikację użytkownicy będą mogli sprawdzać w czasie rzeczywistym ceny akcji, wyniki kwartalne, a także korzystać z pełnego archiwum raportów finansowych firmy Smurfit Kappa. Użytkownicy będą mogli korzystać też z całego szeregu narzędzi analitycznych dla inwestorów, włącznie z innowacyjną funkcją „Interactive Analyst” umożliwiającą porównywanie szerokiego zakresu danych finansowych i operacyjnych, za pośrednictwem intuicyjnego i łatwego w użyciu narzędzia do generowania wykresów.   

Oprócz typowych materiałów dla inwestorów aplikacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do najnowszych komunikatów prasowych, wypowiedzi klientów, materiałów wideo i prezentacji.
Jak powiedział Dyrektor Finansowy Smurfit Kappa Group, Ian Curley: „Aplikacja ta zapewni inwestorom i analitykom łatwe w użyciu narzędzie, które będą mogli dostosować do swoich potrzeb. Udostępnia ona wszystkie istotne informacje na jednej kompleksowej platformie. Aplikacja wykorzystuje najnowsze technologie, pozwoli ona inwestorom łatwiej, szybciej i gruntowniej kontrolować i śledzić sytuację Grupy”.
Aplikacja internetowa jest dostępna pod adresem http://investorapp.smurfitkappa.com/ 

Kliknij tutaj aby odwiedzić naszą mikrostronę Open the future i zobaczyć jak nasi klienci współpracują z nami rozwijając swój biznes.

Smurfit Kappa udostępnia nową aplikację dla inwestorów