Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Ekologiczna edukacja dzieci w Smurfit Kappa

Ekologiczna edukacja dzieci jako element społecznej odpowiedzialności biznesu.

Ważnym elementem społecznej odpowiedzialności biznesu jest edukacja dzieci i młodzieży. Szczególnie małe dzieci, jako przyszli konsumenci, powinny być uświadamiane w obszarach segregacji odpadów oraz powtórnego wykorzystania surowców wtórnych.

 

dziei konin.jpg
 

Ekologiczna edukacja dzieci w Smurfit Kappa Polska Oddział w Koninie

 
Dlatego w naszej fabryce w Koninie zorganizowaliśmy spotkanie z najmłodszymi dające możliwość zapoznania się ze specyfiką produkcji  papieru, tektury falistej oraz opakowań. 
Dzieci  mogły dowiedzieć sie z czego produkuje się papier, do czego służą pudełka i dlaczego ważna jest zbiórka makulatury .

 

dzieci konin 2.jpg
 

 

Quiz ekologiczny dla dzieci w Smurfit Kappa Polska Oddział w Koninie

Zorganizowana dla nich specjalnie gra ekologiczna zaś dała możlwość poszerzenia wiedzy
z zakresu ekologii i dbałości o środowisko w którym żyjemy. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja  promująca proekologiczne zachowania takie jak: oszczędzanie energii, wody
i segregacja odpadów.

Ekologiczna edukacja dzieci w Smurfit Kappa