Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Alternatywa dla styropianu

​Zastąpienie zabezpieczeń styropianowych elementami z tektury

Smurfit Kappa aktywnie angażuje się w budowę świata opartego na filozofii zrównoważonego rozwoju.

Nasze działania to przede wszystkim projektowanie optymalnych dla klienta systemów służących zawsze jednemu celowi − maksymalnej efektywności łańcucha dostaw. Jedym z takich rozwiązań są zabezpieczenia z tektury falistej jako alternatywa dla powszechnie używanych zabezpieczeń polistyrenowych. 

 Elementy z tektury falistej zapewniają znakomitą ochronę narożników i zwiększają stabilność produktu (szczególnie produktów płaskich i kruchych) wewnątrz opakowania zewnętrznego podczas transportu.
styropian 2.jpg

 Zabezpieczenia z tektury falistej są rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska. Wykonane w 100% z surowców wtórnych, oraz zaprojektowane tak, aby można je było łączyć bez użycia jakichkolwiek dodatkowych materiałów np. kleju czy taśmy.

Projektuje się je i produkuje „na miarę”, dopasowując do kształtów i wymiarów produktu. Brak zastosowania drogich form wtryskowych, jak to ma miejsce w przypadku styropianu, pozwala bardzo szybko dostosować się do jakichkolwiek zmian.

Każde rozwiązanie jest optymalizowane pod kątem minimalnej ilości odpadów i zużycia tektury falistej. Zabezpieczenia można przystosować do dodatkowej zawartości opakowania jak wyposażenie dodatkowe, instrukcje lub akcesoria.

styropian1.jpg

Wykonane dokładnie pod kątem produktu i indywidualnych wymagań marketingowych klienta
i łańcucha dostaw:

Dostępne w wielu klasach tektury falistej

  • Można je składać bez użycia żadnych dodatkowych materiałów
  • Wysyłka w formie złożonej na płasko
  • Można je wykrawać, aby pomieściły dodatkowe elementy
  • Nadają się w 100% do przetworzenia i produkowane są z zasobów odnawialnych