Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

3D Store Visualiser

3 Październik 2013

Before you make it real, make it right.

Doskonałe doświadczenie i widza z zakresu zachowań konsumentów pozwala kreować optymalne opakowania. Nowe rozwiązania techniczne, jak wprowadzony w zeszłym tygodniu przez Smurfit Kappa 3D Store Visualiser, umożliwia klientom realistyczne doświadczenia, a następnie przełożenie ich na rzeczywistość.

Dzięki wyjątkowej przeglądarce Smurfit  Kappa Shelf Viewer można dokonać analizy efektu produktu klienta na półce sklepowej. 3DStore Visualiser pozwala przeglądać tysiące scenariuszy optymalizacji, obrazów półek sklepowych, filmów, demonstracji branżowych marek oraz opcji opakowań dostosowanych do potrzeb klientów. Wszystkie powyższe wizualizacje można oglądać na gigantycznym, wysokiej rozdzielczości ekranie o wymiarach 4,5 m na 2,5 m.

Store Visualiser jest rozwinięciem idei przeglądarki Shelf Viewer wprowadzonej w zeszłym roku. Ta najnowsza innowacja w dziedzinie narzędzi Innotools spółki Smurfit Kappa umacnia naszą pozycję rynkową.Store Visualiser oferuje naszym klientom wyraźną przewagę konkurencyjną, ponieważ jeszcze przed wprowadzeniem produktu na rynek można sprawdzić wpływ konstrukcji projektowanych opakowań na postrzeganie zakupów przez klientów. Przed wprowadzeniem opakowania do produkcji, jego konstrukcję i wzornictwo można doprowadzić do perfekcji.

  „Jednym z naszych głównych celów jest umożliwienie naszym klientom odniesienia sukcesu na rynku. Store Visualiser potwierdza naszą pozycję lidera w łączeniu rozwiązań technicznych z wyjątkową wiedzą dotyczącą opakowań. Osiągnęliśmy jeszcze wyższy poziom w poznawaniu potrzeb naszych klientów, dosłownie stawiając się w ich sytuacji. W ten sposób umożliwiamy naszym klientom doprowadzenie konstrukcji i wzornictwa opakowania do perfekcji jeszcze zanim zostanie ono wyprodukowane.”

Tony Smurfit,
Dyrektor Operacyjny Spółki Smurfit Kappa

Store Visualiser zapewnia bezpieczne i poufne środowisko do badań marki. Jest to najlepszy sposób, by zagwarantować najlepszy efekt w „chwili prawdy,” kiedy to klient po raz pierwszy ma kontakt z marką.

Niniejsze studium zachowania konsumentów oferuje przewagę konkurencyjną i stanowi kolejny krok w budowaniu branżowego przywództwa spółki Smurfit Kappa w zakresie badań nad optymalizacją konstrukcji i wzornictwa opakowań dla naszych klientów.

Ciągłe usprawnienia są dowodem na to, że w Smurfit Kappa zdajemy sobie sprawę, iż przyszłość nadeszła i jesteśmy na nią przygotowani. 

 

Zobacz by dowiedzieć się więcej