Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

eSmart

eSmart dzięki systemowi opakowań napędza rozwój e-commerce.

Opakowanie może dać dużo więcej niż same produkty. Poprzez eSmart, usługę opakowaniową Smurfit Kappa dla ecommerce, nasi eksperci mogą przeanalizować i zoptymalizować wydajność opakowań twojej firmy w 12 obszarach biznesowych. Od linii pakującej, poprzez łańcuch dostaw, po doświadczenia konsumenckie, działamy tylko w obrębie możliwości mających znaczenie dla Twojej firmy – tak, abyś miał niezbędny wgląd w istotne kwestie. eSmart umożliwi ci lepsze planowanie, szybsze podejmowanie decyzji i lepsze przygotowanie, abyś mógł korzystać ze wszystkich możliwości pojawiających się wraz rozwojem.

W jaki sposób usługa eSmart może Ci pomóc?

Usługa eSmart to unikalna, sprawdzona, odkrywcza i zaplanowana oferta, która pozwala:

  • Zoptymalizować procesy dotyczące opakowań i związane z opakowaniami
  • Zarządzać złożonością, pozwalającą stworzyć możliwości rozwoju
  • Zwiększyć sprzedaż online
  • Zredukować koszty i ryzyko
  • Usprawnić obsługę klienta

Jak działa usługa eSmart?

eSmart zweryfikuje do 12 obszarów biznesowych, zarówno procesy e-commerce,  jak i Twój łańcuch dostaw oraz doświadczenia konsumentów, identyfikując obszary, w których można dostrzec potencjał do poprawy.

 

Procesy eRetail Supply Chain​ Doświadczenia konsumenckie
​Portfolio produktów
Proces pakowania
Planowanie promocji
Zewnętrzne kanały sprzedaży
 
​Wydajność załadunku
Obsługa towarów
Model dostawy
Miejsce przeznaczenia
Ochrona produktu
Strategia marketingowa
Sposób zapakowania
Zabezpieczenie gwarancyjne

eSmart Case Study

Dowiedz się jak pomogliśmy firmie spożywczej HelloFresh zajmującej się sprzedażą online, wywiązać się z obietnicy marki.

Przeczytaj case study