Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

SupplySmart

Kierowanie wydajnością łańcucha dostaw poprzez optymalizację rozwiązań opakowaniowych

SupplySmart to połączenie unikalnych narzędzi, danych i wiedzy, umożliwiających optymalizację cech opakowań w całym łańcuchu dostaw oraz gwarantujący, że podejmowane decyzje przyniosą zauważalne oszczędności. 

Jak SupplySmart może Ci pomóc?

SupplySmart umożliwia odkreślenie, ukierunkowanie i zastosowanie udoskonaleń w zakresie opakowań w celu poprawy wydajności i skuteczności całego łańcucha dostaw – jednocześnie minimalizując ryzyko dla firmy.

  • Obniżenie kosztów logistycznych

SupplySmart może zoptymalizować konstrukcję opakowań, umożliwiając lepsze składowanie towaru na paletach, zmniejszenie liczby wymaganych ciężarówek do transportu towarów, znaczące obniżenie kosztów dostaw, a przy tym przynosząc ekologiczne korzyści.

Niższe koszty opakowań

SupplySmart może zoptymalizować specyfikację pudełek – równoważąc wydajność i koszty. W ten sposób zapewnisz odpowiedni stopień ochrony minimalizując ryzyko uszkodzenia, zmniejszając w tym samym czasie koszty.

  • Usprawnienie produkcji

SupplySmart może pomóc tak zaprojektować opakowania, aby odpowiadały potrzebom linii produkcyjnej – ograniczając przestoje i koszty pracy. Niezależnie od tego, czy umożliwia to usprawniony i zautomatyzowany załadunek oraz wyładunek, projektowanie opakowań lepiej odpowiadających linii produkcyjnej, czy szybsze i tańsze wykonywanie nadruków na pudełkach – zapewniamy opakowania lepiej dopasowane do łańcucha dostaw.

  • Całkowite bezpieczeństwo

SupplySmart daje gwarancję, że zawsze podejmujesz najwłaściwsze decyzje w obszarze łańcucha dostaw odnoszące się do opakowań – poparte wiodącą na rynku analizą porównawczą oraz całościową oceną ryzyka.

  • Przełamywanie złożoności operacyjnej

SupplySmart zapewnia rzeczywistą widoczność wpływu opakowań na cały łańcuch dostaw. Nasze specjalistyczne podejście zapewnia diagnozę problemu i oferuje rzeczywiste rozwiązania zapewniające zmniejszenie kosztów zgodnie z Twoim celami biznesowymi.

Odwiedź nas!

Jeśli chciałbyś zobaczyć jak w praktyce wygląda SupplySmart, odwiedzić nasze Experience Centre w Koninie.

Aby umówić wizytę prosimy o kontakt z Jakubem Świętkiem – kierownikiem  ds. rozwoju i innowacji,

e-mail: jakub.swietek@smurftkappa.pl

Zobacz, jak łatwo do nas dotrzeć!  Mapa dojazdu.

BFI Case Study

Linia pakująca w firmie Bike Fun International działa dwa razy szybciej, za połowę kosztów - dzięki optymalizacji rozwiązania opakowaniowego, które opracowaliśmy korzystając z SupplySmart.

Case study