Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

SupplySmart Case Study - BFI

Jak wprowadzić rowery na rynek dwa razy szybciej?

To jest opowieść o tym, jak pomogliśmy dużemu producentowi rowerów zwiększyć efektywność łańcucha dostaw w obliczu przyspieszonego rozwoju firmy.

Wzrost o 10%

Bike Fun International, jeden z wiodących producentów rowerów, osiągnął silny wzrost wynoszący 10% rocznie. Aby dalej rozwijać się z taką szybkością, firma musiała wyeliminować wszelkie nieskuteczne mechanizmy łańcucha dostaw.

Badanie SupplySmart

Przy użyciu narzędzia SupplySmart przeanalizowaliśmy proces pakowania, magazynowania i logistyki.

 

 

Nasze Rozwiązanie

Nasze rozwiązanie znacznie zredukowało ilość specyfikacji opakowań z 18 do 7, jest to spadek o 61%. Dzięki nowemu rozwiązaniu ujednoliconych opakowań skrócono czas pakowania oraz ograniczono koszty pracy i ryzyko uszkodzenia produktów.

 

 

Efektywność Łańcucha Dostaw

Wprowadzone zmiany pozwoliły firmie Bke Fun International  dwukrotnie zwiększyć szybkość linii pakowania dla rowerów klasy premium - Rock Machine i Superior - oraz osiągnąć roczne oszczędności w wysokości ponad 70 000 EUR..