Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

ShelfSmart

Shelf Smart - naukowe podejście do opakowań gotowych na półkę

W Smurfit Kappa wdrożyliśmy rozwiązanie Shelf Smart wspierające sprzedaż detaliczną w sklepach, które pomaga szybciej niż kiedykolwiek dotąd stworzyć nowe opakowania.

Shelf Smart jest usystematyzowanym procesem projektowym, którego zadaniem jest pomóc naszym klientom w osiągnieciu sukcesu podczas wdrożenia nowego produktu na rynku. Pomaga także, w określeniu przyczyn, ewentualnych problemów. Minimalizuje ryzyko jakie wiąże się z wprowadzeniem produktu do łańcucha dostaw oraz przestrzeni sklepowych.

Schemat ten został opracowany na potrzeby projektowania SRP, jednak może być wykorzystany także w innych sektorach biznesowych.

Proces składa się z 6 prostych kroków:


Krok 1 - Wyzwanie 

Smurfit Kappa pomoże w identyfikacji kierunku i strategii rozwoju Twojego produktu.

 

 

Krok 2 - Informacja

Stosując innowacyjne rozwiązania, wiedzę, doświadczenie, sprawdzamy aktualną sytuację i identyfikujemy prawdziwe przyczyny problemów i wyzwań projektowych.

 


Krok 3 - Insight

Wspólnie połączone dane, spostrzeżenia oraz badania zostają wykorzystane do określenia czynników ograniczających sukces projektów oraz sposobu jego wyeliminowania.

 


Krok 4 – Działanie

Znając prawdziwe przyczyny problemu i wykorzystując nasze zasoby przystępujemy do tworzenia rozwiązania szytego na miarę.


Krok 5 - Symulacja

Na wirtualnej półce sklepowej sprawdzamy nasze rozwiązania, w symulacynym środowisku, bez ryzyka, testujemy kilka rożnych opcji.

 


Krok 6 – Dowód

Smurfit Kappa dla wdrażanych projektów, wykorzystuje badania zachowań kupujących wykonywane metodą śledzenia wzoku.

 

 

Odwiedź nas!

Jeśli chciałbyś zobaczyć jak w praktyce wygląda ShelfSmart, odwiedzić nasze Experience Centre w Koninie.

Aby umówić wizytę prosimy o kontakt z Jakubem Świętkiem – kierownikiem  ds. rozwoju i innowacji,

e-mail: jakub.swietek@smurftkappa.pl

Zobacz, jak łatwo do nas dotrzeć! Mapa dojazdu.