Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Druk plakatowy wysokiej jakości (HQPP)

Smurfit Kappa Print Vision osiąga rozdzielczość druku 120 dpi na podłożach
z cienką i pełną powłoką – znacznie powyżej standardu w branży

Siła druku

Druk jest końcowym, bardzo ważnym środkiem komunikacji, którego zadaniem jest nakłonienie nabywcę do zakupu produktu. Rozumiemy, że nasi klienci potrzebują zawładnąć tą siłą. Profesjonaliści od marketingu i menedżerowie marki rozumieją, że opakowanie musi się wyróżniać, aby uświadomić nabywcy, iż produkt jest dostępny i sprawić, aby zapragnęli go
na tyle mocno, żeby go kupić. Wyróżniamy się znajomością tematu i wiedzą o technikach
wysokiej jakości druku oraz koncentracją na obsłudze klientów.

Smurfit Kappa Print Vision

Ta grupa obiektów produkcyjnych w Wlk. Brytanii skupia się wyłącznie na oferowaniu rozwiązań w zakresie wysokiej jakości druku. Od 2007 roku branża drukarska, w tym EFIA (Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Fleksograficznego) przyznaje firmie nagrody za przodującą jakość druku w sektorze.

„Branżowy standard dla wysokiej jakości druku fleksograficznego wynosi 85-100 dpi (punktów na cal). Smurfit Kappa Print Vision uzyskuje na podłożach z cienką i pełną powłoką rozdzielczość 120 dpi, jakość porównywalną
z drukiem litograficznym na tekturze laminowanej. Kolejnym kamieniem milowym jest najlepsza w branży rozdzielczość 150 dpi.”

Paul Cahill, Dyrektor Handlowy 
w Print Vision

Wprowadzanie innowacji jest możliwe tylko dzięki doskonale wyszkolonemu
i zaangażowanemu personelowi przedsiębiorstwa.

Ten poziom zaawansowania druku umożliwia klientom wybór nowych fascynujących materiałów wspierających wizerunek marki, tworzących efekt wizualny na półkach przy znacznej oszczędności kosztów.

Jednym z przykładów jest EFIA 2011 – znakomite, nagradzane opakowanie upominkowe Old Tom, produkowane dla browaru Robinson’s. Opakowanie z nadrukiem dającym efekt drewna zastępuje drogie i trudne do pozyskania opakowania z prawdziwego drewna i pozwala
na obniżenie detalicznej ceny bazowej o 50%. Ta nowa detaliczna cena bazowa doprowadziła od ożywienia oferty rynkowej i zmiany wielkości sprzedaży.

Browar Robinson’s zgłosił się do nas z problemem. Wystąpiło wiele kłopotów związanych z ich zestawem upominkowym
Old Tom początkowo pakowanym w pudełko drewniane, trudne
do zdobycia, kosztowne i zakrywające zawartość opakowania – butelkę, która była jedną z unikatowych propozycji sprzedaży (USP) firmy.

„Jesteśmy zachwyceni nowym opakowaniem; praca z firmą Smurfit Kappa była przyjemnością. Błyskawicznie zaprojektowali
i wdrożyli opakowanie. W efekcie otrzymaliśmy wspaniałe opakowanie bez uszczerbku
na prestiżowym efekcie drewna, wygląda naprawdę doskonale!”

John Robinson, Brand Manager 
w Robinson Breweries

 
 
 
 

Odwrócony arkusz papieru

To rozwiązanie było pierwszym dla branży
i klienci żądali nowego papieru natychmiast

Dowiedz się więcej

Pomiary i analizy

Zmniejszenie ilości niefunkcjonalnych materiałów zapewnia oszczędne,
ekologiczne opakowania

Dowiedz się więcej