Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Innowacyjne opakowania

 

Współpraca z klientami w celu zaspokajania ich potrzeb i oczekiwań jest siłą napędową Smurfit Kappa na całym świecie w codziennej pracy.

Nasi projektanci Smurfit Kappa osiągnęli poziom klasy światowej i wyznaczają nowe standardy kreatywności i innowacyjności. W listopadzie 2016 roku zostało to docenione w skali międzynarodowej. w najbardziej prestiżowym konkursie w dziedzinie wzornictwa  Red Dot Awards, gdzie zdobyliśmy pięć nagród w dziedzinie Communication Design.

Projekty Smurfit Kappa z Niemiec, Polski i Hiszpanii wyróżniały się innowacyjnym i zarazem przełomowym wzornictwem.

Zespół w Niemczech podjął wyzwanie stworzenia opakowania, które zachęca do zdrowych nawyków żywieniowych i podkreśla ekologiczne zastosowanie. W rezultacie powstał "Cardboard Playground" -rozwiązanie dla jabłek, które przekształca się w zabawkę dla dzieci. Dowiedz się wiecej o projekcie.

Projektanci z Niemiec przygotowali również sprytne opakowanie na jajka, które eliminuje potrzebę, otwierania opakowania, aby sprawdzić, czy jakiekolwiek jest stłuczone. Zobacz, jak ten produkt został zaprojektowany.

Dla miłośników zwierząt domowych konstruktorzy z Polski przygotowali ekologiczną alternatywę dla plastikowego transportera. Wykonane w całości z tektury rozwiązanie "Catventure" to przytulny i prosty do złożenia projekt. Posłuchaj jak stworzyliśmy ten produkt.

Drugi nagrodzony polski projekt to system "SoFruBox" przeznaczony do transportu miekkich owoców. Dowiedz sie więcej o tym nagrodzonym projekcie.

Wyzwaniem  jest przeniesienie kilku ciężkich butelek bezpiecznie. Poręczny kontener z Hiszpanii "Strong Grip" pokazuje rozwiązanie. Zobacz jak wygląda "Strong grip"

Każdy z wymienionych wyżej produktów uhonorowano nagrodą Red Dot Award za innowacyjny projekt, zastosowanie materiałów zrównoważonych ekologicznie oraz za funkcjonalność rozwiązań dedykowanych konsumentom.