Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Martin, Argentyna

Jaki był najlepszy moment w Twojej działalności innowacyjnej?

Najbardziej dumny jestem z nosidełek przeznaczonych dla rynku winiarskiego. Zaprojektowałem oszczędne opakowanie łatwe do składania i do noszenia, które nadaje się
do 80% butelek na wino spotykanych na rynku argentyńskim. Opakowanie produkowane jest
z wbudowanym mocowaniem, które bezpiecznie unieruchamia i chroni butelki w transporcie.

To innowacyjne rozwiązanie jednoczęściowe, zastępuje tradycyjne opakowanie dwuczęściowe (pudło i przegroda), zapewniając korzyści, takie jak:

  • Obniżone koszty transportu
  • Niższa emisja substancji węglopochodnych
  • Mniejsze wymagania odnośnie
    do powierzchni składowania
  • Niższe zapasy produktów opakowaniowych

Co było inspiracją dla tego rozwiązania?

Jest to bardzo dziwne, ponieważ nie miałem żadnego problemu do rozwiązania. Staraliśmy się złamać paradygmat. Chcieliśmy zrobić coś nowego, funkcjonalnego i innego. To pozwalało nam odróżnić się od konkurencji.

Co było potem?

Wygrałem nagrodę ogólną w konkursie SK Latin America Innovation Awards 2011. Tego typu mpreza sprawia, że czujesz, iż ciężka praca i wysiłek były tego warte. Jest to jeden z momentów, których nigdy nie zapomnę i który motywuje do dalszego tworzenia i poszukiwania nowych pomysłów. Teraz musimy znaleźć nowe innowacje, które pozwolą nam złamać więcej paradygmatów.

Napoje

Przy stale powiększającej się ofercie napojów istotne jest, aby marki przyciągały uwagę klientów opakowaniami funkcjonalnymi
w sklepie i w domu.

Dowiedz się więcej