Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Daniel, Kolumbia

Jaki był najlepszy moment w Twojej działalności innowacyjnej?

Moją największą innowacją jest ekspozycja paletowa do kubków, którą stworzyłem dla naszego klienta, Loceria Colombiana. Celem ekspozycji, przeznaczonej dla dużych sprzedawców detalicznych, takich jak Home Center i Exito, była optymalizacja powierzchni sprzedaży detalicznej i promocja produktu wśród kupujących.

Zaprojektowałem modułowy system ekspozycyjny, który można było łatwo otworzyć i który umożliwiał nabywcom oglądanie kubków. Dzięki przyciągnięciu uwagi nabywców w sklepie, mogliśmy zwiększyć sprzedaż. W tym projekcie wykorzystaliśmy również minimalną ilość materiałów,
co pozwoliło nam zminimalizować koszty i zwiększyć wydajność pakowania u naszego klienta.

Co było inspiracją dla tego rozwiązania?

Główną inspiracją do stworzenia tego rozwiązania było rzeczywiste zrozumienie potrzeb naszego klienta w zakresie ekonomicznego i praktycznego systemu ekspozycyjnego. Nasze doskonałe relacje umożliwiły opracowanie i zaprojektowanie nowego i innowacyjnego systemu ekspozycyjnego, którego celem było wspomaganie sprzedaży ich produktów.

Co było potem?

Ten projekt zajął pierwsze miejsce w kategorii opakowań przeznaczonych do sprzedaży detalicznej w konkursie Smurfit Kappa Latin America Innovation Awards 2011. Dla mnie oznaczało to rzeczywiste uznanie dla mojego innowacyjnego projektu opakowania.

Reklamowe punkty sprzedaży

Oferowane przez nas systemy ekspozycyjne do punktów sprzedaży (POS) projektowane są na indywidualne zamówienie,
aby osiągnąć określone cele marketingowe
i wykorzystać zarówno elementy konstrukcyjne jak i graficzne
do maksymalizacji siły marki
i zwiększenia sprzedaży.

Dowiedz się więcej