Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Dni innowacji

Dni innowacji – przekształcanie wizji w skuteczne rozwiązanie w zakresie opakowań

Nasze dni innowacji pomagają rozszerzyć wiedzę na temat tego, co jest możliwe, zapewniając odskocznię dla wspólnych projektów rozwojowych.

Dni innowacji są doskonałym forum do rozwijania pomysłów. Wyprowadzając członków Twojego zespołu z codziennego otoczenia, pomagamy pobudzić ich kreatywność. Formuła całodziennego warsztatu daje szansę dyskusji o wymaganiach i wyzwaniach stojących przed opakowaniami na różnych szczeblach Twojego przedsiębiorstwa. 

Jako eksperci od marketingu swojego produktu, w czasie dni innowacji możecie podzielić się znajomością tematu z naszymi ekspertami od opakowań i przekształcić swoją wizję w skuteczne rozwiązanie opakowaniowe.

"Dni innowacji dają okazję uczenia się od siebie z korzyścią dla obu przedsiębiorstw. Podczas sesji powstaje nieskończenie wiele możliwości wzrostu i współpracy

Dni innowacji pozwalają Twojemu zespołowi i naszym ekspertom pracować nad Twoim opakowaniem
w czasie rzeczywistym, przekształcać pomysły w próbki, dyskutować
i testować, co przynosi realne wyniki
w indywidualnym środowisku.

Dni innowacji organizuje się centralnie i lokalnie. Wspiera je wiele zespołów projektantów.

Produkty

Nasze opakowania są projektowane z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa i promocji Twojego poroduktu.

Zobacz nasze produkty