Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Nagrody w dziedzinie innowacji

Projektowanie i rozwój opakowań uosobieniem partnerstwa biznesowego

Wierzymy w znaczenie uznania i świętowania naszych osiągnięć w dziedzinie innowacji. W tym celu corocznie organizujemy centralną uroczystość Innovation Awards, na którą zapraszamy klientów
i pracowników z całego świata. Nagrody, pod hasłem „Razem twórzmy wynalazki”, stanowią uosobienie podstawowego założenia, że projektowanie i rozwój naszych opakowań są ważnymi elementami prawdziwego partnerstwa biznesowego między dostawcą i klientem.

Nagrody przyznawane są w pięciu kategoriach:  

  • Opakowania towarów konsumpcyjnych
  • Opakowania przeznaczone do sprzedaży detalicznej
  • Opakowania przemysłowe
  • Systemy ekspozycyjne
  • Zastosowania specjalne

Naszym głównym celem jest obsługa klientów, więc uważamy, że tylko oni mogą oceniać i wybierać zdobywców naszych nagród w dziedzinie innowacji Innovation Awards.

Lokalne konkursy Innovation Awards organizowane są przez cały rok we wszystkich krajach. Zwycięzcy, również wybierani przez lokalnych klientów, przechodzą do wielkiego finału. Nagrody główne przyznaje się na imprezie galowej przez jury składające się z zaproszonych klientów, których prosimy o analizę naszej pracy oraz przyznanie nagród ludziom, wprowadzającym innowacje codziennie i przysparzającym wartość dodaną naszym klientom i naszej organizacji.

Produkty

Nasze opakowania są projektowane z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa i promocji Twojego poroduktu.

Zobacz nasze produkty