Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Targi i wystawy

​Popularyzacja naszych innowacji, aktualizacja wiedzy i bezpośrednie zbieranie opinii

W ciągu roku uczestniczymy w wielu targach, które pozwalają spopularyzować nasze najnowsze innowacje na rynku.

Targi są idealną okazją do bezpośrednich rozmów z nami, spotkań z naszymi ekspertami, umożliwiających poznanie innowacji, dyskusję i zebranie bezpośrednich opinii.

Na każdych targach obecnych jest zawsze wielu ekspertów oferujących szeroką wiedzę
w różnych dziedzinach – od opakowań przygotowanych do prezentacji na półkach i systemów ekspozycyjnych do maszyn.

 Jako lider w branży, zapewniamy prelegentów na seminariach poświęconych opakowaniom i na warsztatach targowych, dzieląc się naszą wiedzą przemysłową i rynkową o trendach
w technologii opakowań, łańcuchach dostaw i zrównoważonym rozwoju. Na targach organizujemy pokazy naszych własnych narzędzi np. InnoBook oraz innych przynoszących wartość dodaną usług dostępnych w ramach naszej organizacji.

Ponadto bierzemy udział w specjalnych targach rynkowych, gdzie prezentujemy nasze innowacje i uaktualniamy naszą wiedzę
o najnowszych wymaganiach odnośnie do opakowań na danym rynku.

  

Produkty

Nasze opakowania są projektowane z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa i promocji Twojego poroduktu.

Zobacz nasze opakowania