Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Wydarzenia

Nasze konferencje są okazją do lepszej komunikacji, nowych pomysłów, ściślejszych relacji i lepszego zrozumienia

 

W firmie Smurfit Kappa innowacje nie rodzą się w laboratorium za zamkniętymi drzwiami. Wierzymy, że innowacje mogą powstać tylko we współpracy ze wszystkimi naszymi udziałowcami. Zawsze dążymy do poznania i głębszego zrozumienia przedsiębiorstw naszych klientów, co prowadzi nas do lepszych rozwiązań zapewniających wyższą wydajność.

Nasze imprezy, organizowane w celu wsparcia tych działań, są okazją do lepszej komunikacji, nowych pomysłów, ściślejszych relacji i lepszego zrozumienia na wszystkich poziomach naszych przedsiębiorstw. Lepsze zrozumienie naszej działalności pozwala podejmować mądrzejsze decyzje. Dzieląc się naszą wiedzą w dziedzinie najnowszych rozwiązań technologii opakowań lub wymaganiami stawianymi przez sprzedawców detalicznych, pomagamy klientom zyskać przewagę nad konkurencją rynkową.

Arco Berkenbosch

 „Nie możemy osiąść na laurach, jeśli chcemy osiągnąć nasz cel, którym jest pomoc naszym klientom w zwiększeniu sprzedaży”.

W tym niespokojnym świecie ze stale zmieniającymi się wymaganiami klientów, musimy być otwarci na nowe pomysły i przygotowani do pracy oraz uczyć się od wszystkich uczestników łańcucha dostaw. Jestem dumny
ze sprawdzonych osiągnięć
w stosowaniu tego podejścia.

Współpracujemy z naszymi dostawcami. Uczymy się od sprzedawców detalicznych. Współpracujemy z uniwersytetami i naukowcami. Mając na uwadze tylko jeden cel – wsparcie marek naszych klientów. To całkowite skupienie się na naszych klientach jest naprawdę odmiennym podejściem do rynku. W przeciwieństwie do wielu innych graczy rynkowych, patrzymy na rozwój opakowań np. opakowań przeznaczonych do sprzedaży detalicznej
czy opakowań ekologicznych z jednego punktu – punktu widzenia klienta.

“Nie opracowujemy opakowań dla sprzedawców detalicznych; opracowujemy opakowania wyłącznie dla naszych klientów”.

W miejscu, gdzie inni się zatrzymują, my idziemy dalej. Nie zdobywamy certyfikatów zrównoważonego rozwoju dla naszych zakładów, aby zadowolić organizacje pozarządowe; uzyskujemy certyfikaty dla naszych fabryk opakowań po to, aby wspierać naszych klientów i udowodnić, że opakowania, których używają, są ekologiczne.

 

Kursy dla klientów

Szerzenie wiedzy o cechach dobrego opakowania

Dowiedz się więcej

Targi/wystawy

Popularyzacja naszych innowacji, aktualizacja wiedzy i bezpośrednie zbieranie opinii

Dowiedz się więcej

Dni innowacji

Dni innowacji – przekształcanie wizji w skuteczne rozwiązanie w zakresie opakowań

Dowiedz sie więcej

Nagrody innowacyjności

Projektowanie i rozwój opakowań uosobieniem partnerstwa biznesowego

Dowiedz się więcej