Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Innowacja

Wychodząc naprzeciw potrzebom biznesowym klientów w naszym regionie, polskie Experience Center oferuje praktyczne i głębokie analizy potrzeb klienta (ang.insight), nieustannie poszukując nowych rozwiązań w zakresie projektowania opakowań, pamiętając o maksymalizacji sukcesu naszych klientów.

Dowiedz się więcej

eSmart

Poprzez eSmart, usługę opakowaniową Smurfit Kappa dla e-commerce, nasi eksperci mogą przeanalizować i zoptymalizować wydajność opakowań Twojej firmy w 12 obszarach biznesowych.

Dowiedz się więcej o eSmart
 

Centra innowacji

Oddajemy do dyspozycji naszych klientów najnowocześniejszą sieć Centrum Innowacji.  Bliska współpraca między działami projektowymi i laboratoriami umożliwia dzielenie się wiedzą i zapewnia spójność naszych działań.

Dowiedz się więcej

ShelfSmart

Zobacz jak właściwie przygotowane opakowania gotowe na półkę skutecznie zwiększają sprzedaż. Zapewniają jednocześnie maksymalne korzyści dla Twojej marki, tam gdzie jest to najbardziej potrzebne: w miejscu zakupu.

Dowiedz się więcej o ShelfSmart

SupplySmart

SupplySmart to połączenie unikalnych narzędzi, danych i wiedzy, umożliwiających optymalizację funkcji opakowań w całym łańcuchu dostaw oraz gwarantujący, że podejmowane decyzje przyniosą zauważalne oszczędności. 

Dowiedz się więcej o SupplySmart