Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Zakupy - globalny sourcing

Celem globalnego sourcingu jest stworzenie synergii zakupów przez wykorzystanie efektu dźwigni wielkości zakupów, stosowanie najlepszych praktyk w przetargach, porównywanie cen, prowadzenie badań rynku i ścisłą współpracę ze wszystkimi krajami w Europie i Ameryce Łacińskiej.

Promujemy partnerstwo z naszymi dostawcami, aby stworzyć lepsze warunki, znaleźć innowacyjne rozwiązania i usprawnić działalność.

Globalny sourcing zapewnia bezpieczeństwo dostaw, bezpieczeństwo i zgodność
z wymaganiami w zakresie środowiska naturalnego wszystkich zakupionych usług, produktów i surowców. Główne kategorie to tektura opakowaniowa, transport, energia i CO2 oraz farby drukarskie.

Dodatkowo zarządzamy wieloma projektami interdyscyplinarnymi, takimi jak części zamienne
i wózki widłowe, w celu zdefiniowania i zastosowania najlepszej metodologi w każdym miejscu naszej organizacji.

Skupiamy się nie tylko na cenie, ale także na czynnikach takich jak jakość, dostępność, dostosowanie do potrzeb klienta oraz jego satysfakcja. Ponadto, przy wyborze naszych dostawców jednym z najważniejszych czynników staje się nienaruszanie przez nich równowagi ekologicznej; u naszych dostawców przeprowadzamy systematyczne audyty w tym zakresie.

 

Osoby pracujące w dziale sourcingu zazwyczaj mają wykształcenie z dziedziny finansów, zakupów/ łańcuchów dostaw i techniczne.

 

Często posiadamy wolne stanowiska dla absolwentów uczelni technicznych lub biznesowych, którzy mogą dołączyć do działu sourcingu jako młodsi kierownicy projektów w międzynarodowym środowisku.

 

Oferty pracy

Jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery z nami?

Dowiedz się więcęj

Działy

​​Sprzedaż i Marketing

Budowanie cennych relacji z naszymi klientami.(więcej) 

Produkcja
Szybko zmieniające się środowisko, dostarczające naszym klientom produkty najwyższej jakości.(więcej)

Finanse

Odgrywają strategiczną rolę
w planowaniu i budżetowaniu na rzecz trwałej przyszłości (więcej)

Wdrażanie najlepszych pomysłów(więcej)

Wsparcie
Zapewnianie wsparcia i rozwoju dla naszego globalnego zespołu.(więcej)