Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Praca z nami

Znajdź właściwe miejsce dla siebie.

Poznaj naszą kulturę. Odkryj, co naprawdę znaczy bycie częścią naszego zespołu. I zadaj sobie pytanie - co ja mogę zaoferować?

Podstawowe zasady:

Dbałość o naszych klientów

Zawsze jesteśmy ukierunkowani na naszych klientów, aby upewnić się, że stale dostarczamy innowacyjnych, trwałych i oszczędnych rozwiązań w zakresie opakowań papierowych. Naszym trwałym celem jest przodująca w branży obsługa klienta na całym świecie.  Realizujemy ten cel poprzez nasze międzynarodowe oddziały, nasze najnowocześniejsze możliwości projektowe
i naszą szeroką gamę produktów.

Ukierunkowanie na ludzi

Nasi pracownicy są w centrum wszystkiego co robimy. Wiemy, że nasze ukierunkowanie na klienta, innowacyjne podejście, zdolności projektowe i ogólne osiągnięcia na rynku zależą od naszego międzynarodowego zespołu. Twoją przyszłą rolę w naszym przedsiębiorstwie zapewnia nasze zaangażowanie w stały rozwój pochodzących z różnych środowisk, wielokulturowych, międzynarodowych zespołów.

Nasze ekologiczne podejście

Pojęliśmy fundamentalne zobowiązanie nienaruszania równowagi ekologicznej i wykazywania się odpowiedzialnością społeczną we wzajemnych relacjach z naszymi klientami, naszymi dostawcami, naszymi pracownikami, społecznościami, z którymi mamy zaszczyt prowadzić działalność gospodarczą oraz w odniesieniu do naszego wpływu na szeroko rozumiane środowisko.

Podstawowe wartości:

Rzetelność

Cenimy uczciwe i prostolinijne podejście. Jesteśmy zobowiązani do prowadzenia naszego przedsiębiorstwa we właściwy sposób, mając zawsze na względzie naszych cennych udziałowców.

Przywództwo

W naszym przedsiębiorstwie każdy może być liderem, ponieważ wszyscy mamy ważne role do spełnienia. Dla nas lider to osoba, która dąży do bycia najlepszą i jest przekonana o wpływaniu na zmiany.

Praca zespołowa

Popieramy zaangażowanie w pracę zespołową – oznacza to zachęcanie naszego personelu do dzielenia się pomysłami i do pracy na rzecz wspólnych celów biznesowych. Członkowie zespołu, którzy dążą do współpracy z innymi w sposób uczciwy i pozytywny, mogą wnieść wartościowy wkład w naszą działalność. 

Innowacja

Stale dążymy do bycia najlepszymi. Bycie najlepszym oznacza dla nas oferowanie naszym klientom innowacyjnych rozwiązań. Dlatego jesteśmy zobowiązani do pobierania cennych lekcji na temat najlepszego sposobu prowadzenia interesów.  Wreszcie cenimy również informacje o tym, jak inni prowadzą interesy i o tym w jaki sposób możemy poszerzać granice projektowania produktu.

Oferty pracy

Chciałbyś należeć do naszego międzynarodowego zespołu?

Zobacz nasze oferty

Poznaj naszych profesjonalistów 

Denis 120x120.jpg

Dennis
Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu
Holandia

 
 
 
Jelte 120x120.jpg
 

Jelte
CEO Holandia 

 

Działy

​Sprzedaż i Marketing

Budowanie cennych relacji z naszymi klientami. (Więcej)


Produkcja

Szybko zmieniające się środowisko, dostarczające naszym klientom produkty najwyższej jakości. (Więcej)

Finanse
Odgrywają strategiczna rolę w planowaniu i budżetowaniu na rzecz trwałej przyszłości. (Finanse)

 

Projektowanie i innowacje
Wdrażanie najlepszych pomysłów. (Więcej)

 

Wsparcie
Wspieranie naszego światowego zespołu. (Wsparcie)

Zakupy

Zapewnianie bezpieczeństwa dostaw usług, produktów i surowców.  (Więcej)